Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme a pridenak?

Mi értelme a pridenak?

Figyelt kérdés

Tüntetés nem lehet hisz ugyanolyan jogaik vannak mint a heteróknak, semmivel se többek, kevesebbek.


Semmi bajom velük, de nem fogadom el őket a viselkedésük miatt. Ha ugyanúgy viselkednének mint a heteró párok akkor egy szavam nem lenne.

Viszont ők felvonulnak hogy direkt mutogassák magukat.

Én se mutogatom a félmeztelen / meztelen testemet az utcán nemi identitástól függetlenül, illetve ha mégis megtenném akkor nemhogy védene a rendőr hanem bevinne! Mindezt gyerekek szeme láttára pest közepén.


Nem is azt mondom hogy 4 fal között csinálják, mert én sem kizárólag otthon vagyok a barátnőmmel, ezzel semmi bajom.


Tehát semmi másra nem tudok gondolni a felvonulás okára vonatkozóan, minthogy figyelmet akarnak maguknak, ki akarnak tűnni a tömegből, szerintem a melegségük is ebből származik, és itt kamatoztathatják.


Ők is tudják szerintem legbelül hogy ez természetellenes, képtelenek a szaporodásra, a fajfenntartásra, egyszerűen az ember (és kb minden élőlény a földön) az ellenkező nemű társához kellene hogy vonzódjon, és én ezt valamiért nem tudom feldolgozni. Ha betegség, és nem tud ellene tenni akkor gyógyítsuk meg őket. Ha tudatos, akkor viszont ismét arra kell gondoljak hogy csupán figyelmet akar.



Na de kicsit eltértem, akkor a kérdés összefoglalva:


Tiltakozás nem lehet, hisz nincs okuk semmire, felhívni sincs mire a figyelmet, csak arra hogy ő más mint a többi, kisebbségi komplexusa van és így akar kitűnni, hogy pár percig sok ezer ember rá figyeljen.


Ha nem ez, akkor mi az oka?


2018. szept. 6. 22:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
A melegek nem házasodhatnak Magyarországon, ennyi legitimitása lenne egy melegpárti tüntetésnek, de ahogy meg van oldva a Pride, nekem úgy tűnik, hogy intoleranciára válaszként intoleranciát hirdet. Jelenlegi formájában csak árt a melegek megítélésének, támogatom a szervezés és a programok újragondolását vagy az éves felvonulás megszüntetését.
2018. szept. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Na ezt nem tudtam hogy itt nem házasodhatnak, akkor van okuk felvonulni. De szerintem ha házasodhatnának, akkor meg azért vonulnának fel mert elítélik őket az emberek. Vagyis indok lenne, de a cél szerintem ugyanúgy a figyelemfelkeltés.
2018. szept. 6. 22:50
 3/14 Metionin ***** válasza:
100%
A heteróknak azért nincs igénye ilyesmire mert nekik tök normális hogy kimehetnek kézen fogva az utcára meg hogy házasodhatnak, lehet gyerekük stb. Nekik meg nem, és erre próbálják felhívni a figyelmet hogy ők is ugyanolyan emberek és hadd éljenek már nyugodtan. Ha valami tök természetes dolgot hirtelen betiltanának, menne mindenki tüntetni. Na náluk is ez van. Ha nyugodtan megtehetnék ezeket a dolgokat úgy mint mindenki más, akkor nem lenne szükségük vonulásra mint ahogy a heterók sem vonulnak.
2018. szept. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

"Ők is tudják szerintem legbelül hogy ez természetellenes, képtelenek a szaporodásra, a fajfenntartásra, egyszerűen az ember (és kb minden élőlény a földön) az ellenkező nemű társához kellene hogy vonzódjon, és én ezt valamiért nem tudom feldolgozni. Ha betegség, és nem tud ellene tenni akkor gyógyítsuk meg őket. Ha tudatos, akkor viszont ismét arra kell gondoljak hogy csupán figyelmet akar."


LOL. Először is definiálnád a természetes szó jelentését? Csak mert az állatvilágban is rengeteg fajnál figyeltek meg ugyanazon nemű fajtársakhoz vonzódó egyedeket.

Másrészt ha jól értelmezem, szerinted csak az a normális szex, amiből gyerek is születhet. Akkor gondolom te nem maszturbálsz, nem védekezel és orálozni se szoktál :)

És harmadrészt hogyan akarnál valakit kigyógyítani a homoszexualitásból? Ha van erre valami tuti ötleted, szerintem hozd is nyilvánosságra, rengeteg orvos évek óta próbál rájönni, mi befolyásolja, hogy valaki meleg lesz-e vagy sem, te végre utat mutathatnál nekik :DD


/egy hetero lány/

2018. szept. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

Istenem legyetek homofóbok, minden meleg leszarja, de az az álszent baromság, hogy "aaahhh miért nem tudnak a melegek is olyan jólneveltek és konzervatívok lenni, mint a heterok??????" olyan szinten gusztustalan... Olyan szinten visszataszító.... Olyan szinten képmutató.... Hogy felfordul tőle a gyomrom mindig, amikor valami hetero megpróbálja ezt előadni (ami valamiért majdnem napi szinten előfordul)


Kérdező össze tenném a kezemet, ha a heterok évente csak 1-2 napon keresztül adnának hangot a létezésüknek, de sajnos ez távol áll a valóságtól.


Azt meg ne te próbáld megmondani, hogy egy embercsoportnak, amibe te nem tartozol bele mire van oka, meg mire nincs.


Ostoba heterok elolvasnak kéthavonta egy darab (heterok által írt) facecbook posztot a melegekről, meg van egy állítólagos meleg ismerősük és azt hiszik, hogy ez felér azzal a tapasztalattal, amit egy meleg él át ebben a társadalomban.

Aztán meg hónapokkal a pride után is van képük hisztizni miatta. Komolyan az ilyen kis önérzetesek, mint te, többet beszéltek a prideról, mint a legszivárványosabban öltöző, legsejpítősebb meleg, aki a világon él. Kérdem én, miért foglalkoztat ennyire a téma? Van százmilliárd esemény, ami egy évben megtörténik, miért pont ezen akadsz fent, és miért hunysz szemet kilencvenkilencmillió kilencszázkilencvenezer kilencszázkilencvenkilenc olyan esemény felett, ami NEM ÉRINT TÉGED?


Keress hobbit.

2018. szept. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%
#5 Ha elfogadjuk azon állításodat, hogy a heteroszexuális embereknek nem lehet beleszólása a melegek ügyeibe, mert nem tudják, a melegek mit élnek át, felmerül a kérdés, hogyha te heteroszexuális vagy, miből gondolod, hogy más heteroszexuális embernek is a tiéddel egyenlő ismerete van a témával kapcsolatban, ha pedig meleg vagy, nincs beleszólásod a heteroszexuálisok ügyeibe, mert nem éled át azt, amit mi. Szóval van a szövegedben egy logikai hiba ami miatt az állításod érvénytelen.
2018. szept. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

#6 Látom manapság már mindenki dobálózhat a "logika" szóval...

Soha életemben nem érdekeltek a heterok, és egyetlen egy meleget sem, akit ismerek. Még a neten sem láttam egyetlen egyszer sem, hogy egy meleg sérelmezett volna egy olyan hetero mocskot, mint a házasodik a gazda, vagy a nagy ő, amit az egész országban főműsoridőben adnak le hónapokon keresztül. A melegek nagy része nagy ívben szarik a heterokra, a maradék pár %ban meg van egy nagy adag beléjük nevelt homofóbia, ami miatt megpróbálnak minél inkább benyalni nekik.

Ti vagytok azok, akik folyton felhánytorgatjátok, hogy "hmmm.... nem sok egy kicsit a pride?" "miért akarnak a melegek házasodni?" "én támogatom a melegeket, de azért hogy egy gyerek közelébe menjenek (ne adj isten ők akarjanak egyet nevelni) azt már azért mégsem!!"

És ilyenkor jönnek általában a melegek megvédeni az álláspontjukat, hogy "már bocs, de [blablablabla]"


Most te azt akarod mondani, hogy ha a heterok akarnak eldiskurálgatni a melegek feje felett a melegek jogairól, akkor fogják be a kis pofájukat, hiszen ez egy Hetero Beszélgetés™ amihez nincs közük? Mégis milyen elborult, szürreális világban lehet ezt "logikának" csúfolni? :D


Továbbá itt egy kis érdekesség arról, hogy kinek van joga a másikról beszélgetni, meg kinek nincs. A melegek és heterok helyzete nem egyenrangú. A heterok vannak többségben, a heterok dönthetnek a melegek sorsáról, ők vonhatják meg jogainkat, és a heteroknak vannak többletjogaik. Olyan soha a büdös életben nem lesz, hogy Leszbikus Nóra és Meleg Sándor összedugják a fejüket, és megbeszélik, hogy puszta rosszindulatból ellehetetlenítik a hetero házasságot és örökbefogadást, ennek az ellenkezője viszont nem csak hogy lehetséges, de ez a valóság, amiben élünk.

Ez egy alá-fölé rendeltségi viszony, amiben nekünk nincs semmi hatalmunk a szavunkon kívül, mögöttetek meg ott áll az egész magyar kormány, a népesség 90%a, és az egyház is, ha már itt tartunk. És ehhez még azt is akarod, hogy a melegeknek aztán ne lehessen véleménye rólatok. Empátia nulla. A társadalmi dinamika felfogása nulla.

2018. szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

PONTOSÍTOk... (még mielőtt megint logikátlannak mondanál)

"Még a neten sem láttam egyetlen egyszer sem, hogy egy meleg sérelmezett volna egy olyan hetero mocskot, mint a házasodik a gazda, vagy a nagy ő, amit az egész országban főműsoridőben adnak le hónapokon keresztül."


Nem láttam egyszer sem, hogy meleg kezdett volna panaszkodni ilyen miatt. Nem láttam olyan kérdést, hogy "márnemazért de nem viszik túlzásba a heterok a szexualitásuk reklámozását azzal a töménytelen mocsokkal, amit minden nap lead a tévé?"

Nem, ezek a dolgok csak akkor kerülnek szóba, amikor egy kis kíváncsi hetero az iránt érdeklődik, hogy nem szaladt-e el a ló a melegekkel.

2018. szept. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy közösen megállapítottuk, szürreális volt az #5-ös válaszban leírt gondolatod. :)
2018. szept. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Azt szokták mondani, akiket megkérdeznek, hogy polgárpukkasztás.
2018. szept. 11. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!