Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nincs senkid es nincs...

Ha nincs senkid es nincs munkád se akkor mi értelme az életnek?

Figyelt kérdés
2018. aug. 3. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Akkor úgy mégis miből él?

Az élet értelme vagyis célja ebben az esetben: munkát és barátokat találni.

2018. aug. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk az, hogy nem tudhatjuk, mit hoz a holnap.
2018. aug. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
92%
Ha nincs munkád, de éppen most örökölted meg a drogdíler nagyapád 10 milliárdos vagyonát, és nem kellenek barátok, akkor csak azért ne öld meg magad. Az élet értelme az, hogy boldogan élj, és nem az, hogy a társadalmi elvárások szerint élj. Ha neked jó munkanélkül, aniszociálisan, akkor azzal nincs semmi gond. Viszont ha nem szeretsz így élni, és nem tudsz ezen sehogysem váltiztatni, akkor tényleg nincs értelme.
2018. aug. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Akkor keresni kell. Ez az értelme az életnek. Hogy nem adjuk fel.
2018. aug. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Akkor elgondolkoznék a helyedben, hogy mi juttatottt idáig.
2018. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mikor próbálkoztam emberekkel kapcsolatot valahogy mindig negatívan alakult, így a keresést abbahagytam. Aki keres az talál de nálam pont ellenkezőleg van, sose a megfelelő .mindig volt valami gebasz a másikkal vagy nem alakult ki mély kapcsolat . Ez van. Talán eljön a mi időnk is amikor normális kapcsolatok is ránk találnak.
2018. aug. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Sokkal többen kapnának normálisabb munkát, hogyha HR-esnek nem olyan fiatal nőciket tennének be mindenhová, akik szimpátia alapján döntik el, kit vesznek fel, és kit utasitanak el... Egyáltalán megnézik azt, hogy HR-esnek alkalmas e az az illető nő, akit odatesznek? Évek óta azt veszem észre, hogy minden munkahelyen ezek a nők akár főnöki döntést is felülbirálva pusztán szimpátia alapján eldöntik, ki nyerjen felvételt egy adott álláshelyre... Szánalmas!
2018. aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

ott a recept a harcosok klubja filmben-bunyózz

amúgy amikor én voltam fiatalon az antiszoc korszakomban nálam ez abban nyilvánult meg,hogy heti 3x jártam boxolni,3x kondizni,meg 2x kocogni.

aztán 3 év után leesett,hogy ezekből a megszerzett képességből akár még pénzt is lehet szerezni.

2018. aug. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom, bar azt sem igazan, hogy ha van, akkor mi értelme az eletnek.
2018. aug. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valakid csak kell hogy legyen. Hisz valaki eltart téged.
2018. aug. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!