Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vannak a kicsi gyerekek...

Miért vannak a kicsi gyerekek pucéron a strandon?

Figyelt kérdés

Nem vagyok gyerekellenes meg prűd sem, de a mai nap után igazán elment a kedvem a strandolástól. Anyuka alszik a földre terített takarón a strandon, kb. 2-3 éves kisfiú mellette pucéron, ül és játszik a kis himbilimbijével, nézegeti, fogdossa, de egy fél óráig ez biztos lekötötte.

Bemegyünk a vízbe, apuka meg anyuka dobálnak a vízbe egy szintén ennyi idősnek kinéző, szintén ruha nélküli kislányt. Aztán a gyerekmedencénél megint látom, hogy minden 2. kisgyerek meztelenül van.

Miért nem lehet rájuk adni legalább egy kis bugyit/gatyát? Sőt, fürdőruhák is léteznek ilyen idős gyerekekre, nekem is volt mikor ennyi idős voltam. Oké, hogy kisgyerekek, de nekik is ugyanolyan nemi szerveik, intim testrészeik vannak mint nekünk, miért kell ezt random embereknek látni? Egyáltalán nem aranyos, sem cuki szerintem.

Mégis miért nem képesek egyesek felöltöztetni a gyereket a strandra?


2018. szept. 7. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Én a sok perverz miatt biztos hogy nem engedném a gyerekem a vízbe. (Igaz még nincs, de ez nem fog változni)


Sajnos sok gyereket tényleg csak így beengednek, de hát egyrészt van akit zavar, van aki le se sz*rja hogy nincs ruha a gyerekeken és van ugye a beteg kategória.


Illetve szerintem azért ennyi illik a strandra. Oké, hogy kényelmes, de mégis csak idegenek közé megy a gyerek. Nem kell prűdségre nevelni, de ez messze áll attól.

2018. szept. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Én sem értem az ilyen szülőket. Egy kis bugyi tényleg nem ártana, kislányra nem kell felülre semmi, de legalább alul lehetne valami, ha fiú, ha lány. Hiába nincs még nekik szégyenérzetük, akkor se tartozik ez másra, csak a szülők ezzel nem foglalkoznak. Én mindenképp adnék rá(juk) valamit.
2018. szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez a másik dolog. Ki tudja, a tömegből ki figyeli valaki “úgy”, mert hát vannak ilyen elmebetegek. Ezért se csinálnám ezt, ha lenne gyerekem.
2018. szept. 7. 21:20
 4/5 Metionin ***** válasza:
62%
Mert a szüleik nem adnak rájuk semmit, nekik pedig még nincs szégyenérzetük. Szerintem a szülő tök természetesnek veszi hogy a gyerek pucér, hiszen ő sokszor látja így és sokan úgy gondolják hogy egy kisgyerek még "semleges nemű" mert nincs kifejlődve. Ettől függetlenül nekem is az a véleményem, hogy egy bugyit azért adhatnának rájuk, egyrészt sosem lehet tudni hogy épp ki veri ki a gyerek nemi szervét bámulva, másrészt a nemi szerv az nemi szerv és nagyközönség elé nem való, tökmindegy hány éves az illető. Senki sem kíváncsi rá.
2018. szept. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%

Idén 4 strandon voltunk, sehol nem láttam pucér kisgyereket. Pedig mi is sokat voltunk a pancsolóknál, nekünk is csak 2 éves a legkisebb.

Inkább azt látom, hogy minden picin fürdős pelus van, a kicsit nagyobbakon sokszor láttam szörfruhát is, ami jobban véd a naptól.

Lehet, hogy csak rossz helyre jársz, ahol "divat" ez. De a legtöbb szülő már csak a saját gyereke egészsége miatt is ad rájuk fürdőbugyit.

2018. szept. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!