Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme így élni?

Mi értelme így élni?

Figyelt kérdés

Minek élek ha 20 évesen nincs munkám, nincsennek barátaim, kapcsolataim, párom, szórakozásom, boldogságom a családom meg l*szar? Egész nap ülök a szobában búsan, amúgy ez előtte nem így volt mert kerestem a munkát csak sose jártam sikerrel, belefáradttam, fáradt vagyok az összes létező módon ahogy csak lehetséges

20l



2018. szept. 10. 13:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
miert nincsenek? nem vagyok pszichologus, de szerintem kozvetetten vagy kozvetlenul is eleg sok koze lehet a csaladodnaj ahhoz, h nincsenek emberi kapcsolataid. onbizalomhianyod van? vagy szorongsz is?
2018. szept. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Nézd a jó oldalát! Téged legalább nem egy gép tart életben...
2018. szept. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mert nem járok helyekre, és most sehova és nem sajnáltatni akarom magam, van önbizalom hiányom is kicsit
2018. szept. 10. 13:54
 4/13 anonim ***** válasza:
Minek vagy kitanulva? Miert nem sikerult munkat talalnid? Am meg Talalj munkat, hobbit kezdj el jarni valahova , sportolni vagy ami erdekel, legyel nyitott vidam 20 eves vagy nem nyugdijas , valtoztass.
2018. szept. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Milyen lett az érettségid?
2018. szept. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5+ Már csak azért kérdezem, mert javítod az érettségidet, már pedig ahogy olvastalak, most pont lenne időd rá, akkor mehetnél egyetemre, államira. Tehát, minden csak azon múlik, hogy ezt a szabad idődet, hogy töltöd.
2018. szept. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Érettsségim van meg eladói de én folyamatosan próbálkozok de nem jön össze, nem vesznek fel így nem lehet változtatni ha nincs rá esély, egy nyugdíjas sokkal boldogabb mint én, fejben temetem magam, egyetemre nincs lehetőségem, meg annyira nem vagyok okos, meg pénzem sincs
2018. szept. 10. 14:09
 8/13 anonim ***** válasza:
Kitartás kérdező! Sokan vannak még így ezzel, különböző korosztályból.
2018. szept. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem értem a munka pl. miért annyira nagy fájdalom sok embernek ha nincs. Én örülnék neki ha nem kellene dolgoznom, hanem a hobbijaimnak és a pihenésnek élhetnék.
2018. szept. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%
Te nem élsz, hanem vegetélsz. Ez egészen addig így fog maradni, amíg rá nem jössz, hogy nem engedheted meg magadnak azt, hogy feladd és továbbra is lubickolj az önsajnálatban, hogy a sorsodért te vagy felelős és amíg nem küzdesz egészen addig, amíg nem sikerül elérned a céljaid. Amíg hagyod, hogy a negatív érzelmeid és a kudarcaid így letörjenek, addig nem fog változni semmi. Innentől kezdve rajtad áll..
2018. szept. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!