Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme így élni?

Mi értelme így élni?

Figyelt kérdés

Minek élek ha 20 évesen nincs munkám, nincsennek barátaim, kapcsolataim, párom, szórakozásom, boldogságom a családom meg l*szar? Egész nap ülök a szobában búsan, amúgy ez előtte nem így volt mert kerestem a munkát csak sose jártam sikerrel, belefáradttam, fáradt vagyok az összes létező módon ahogy csak lehetséges

20l



2018. szept. 10. 13:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
én nem sajnálom magam, sőt egyenesen útálom, semmi nem jön össze nem tudom, mit tudnék még csinálni...
2018. szept. 10. 14:32
 12/13 anonim ***** válasza:
47%
Először is tarts alapos önvizsgálatot. Elemezd ki, hogy hogyan állsz ezekhez a dolgokhoz, hogyan kezdesz neki az álláskeresésnek, milyen módszerrel teszed, hol buksz el, milyen visszatérő hibákat ejtesz. Ha a mostani módszered nem működik (és nem működik), akkor keress más módszereket, írd át az önéletrajzod, olvass utána annak, hogyan kell viselkedni interjún, gyakorolj, ha kell, csak a tükör előtt is. Töltsd le a Duolingot, plusz keress más online forrásokat és tanulj nyelvet otthon, ingyen, ezzel is növeled az esélyeid. Emellett lépj ki a komfortzónádból, kezdj el elmászkálni otthonról, akár egyedül is, próbálj találni egy hobbit, amit élvezettel csinálhatsz, utána esetleg a hobbihoz kapcsolódó csoportokat, ahol megismerkedhetsz új emberekkel. Belefáradtál, ezt meg tudom érteni, de nem hagyhatod, hogy ez meghatározzon, mert akkor a következő 5 évet is a szobádban töltöd. Akármilyen nehéz, akármennyire bizonytalan, akármennyire szar, össze kell szedned magad és le kell gyűrnöd ezt a hozzáállást, másképp nem fog menni.
2018. szept. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Na, akkor nem csak én vagyok így ezzel.. Nekem sincs semmim/senkim nem is akarok, az emberek nagyobb csalódás mint az élet. Foglald el magad a neten vagy keress valamit amivel jól érzed magad. Az életnek eleve nincs értelme, de azért hajrá.. Mindenre van megoldás, csak van aki már nem is akar. Az öngyilkosság is megoldás, csak nem a csajoknak, az már irritál engem. A sok ribinek a talpát nyalják, a normális csajoknak meg kb ez jut, irritáló egy gusztustalan szenny világ ez.
2018. szept. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!