Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt minek hívjuk, esetleg mátir?

Ezt minek hívjuk, esetleg mátir?

Figyelt kérdés

Szóval arról van szó, hogy a szomszéd nő a munkahelyen az egyik kolléganő jelenlétében, mondta, hogy egy hűtőt levitt a diófához, és nem segítettem.


A kolléganő, kérdezte tőlem, miért nem segítettem? Azt feleltem, nem szólt, nem a szomszédnő szoknyáját fogom, hogy mit segíthetek neki. Nem szólt így járt.


Tehát ez kilőve, ezért mást ezközt kellett bevetnie, így az volt a baja, hogy bent vagyok a házba, és ezért nem láttam, hogy segíteni kell.


Ismét mondtam. Nem szólt. Miért nem szólt.



Szóval ez a mátír szerep? Már egy ideje észrevettem, hogy okol a szomszéd, olyan dolgokért, amit nem értek.

Azt, hogy mi lehet a problémája?


Mindig hibáztat valami miatt. Mit lehetne tenni?



2018. szept. 12. 17:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
És a hűtőládát egyedül vitte ki?
2018. szept. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Azt állítja.


Jó hogy a szomszédom, és nem csak a munkahelyedről ismerem. Ez nagy szerencse, és áldás is egyben.


Egyébként ma egészen tűrhető volt a viselkedése, nem utálatos, inkább olyan cinikus.


Ma már a kolléganőt is bekóstolta. Azt mondta neki, nyihorászva "mert egy állat vagy"


Szóval elkezdte, nézem a müsort. Kiváncsi leszek mi lesz ebből.

2018. szept. 13. 23:17
 13/13 anonim ***** válasza:
Remélem azóta bitumen van a házad alatt.
2019. júl. 31. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!