Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről a...

Ti mit gondoltok erről a szülöi típusról? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van 2 baráti társaságom és ti mit gondoltok arról hogyha az egyik szülő gyakran kérdezi azt hogy: nem csak azért hivnak fel városba hogy álld nekik az italt? (ök is szokták nekem ezt mondtam is) meg hogy egy helyen teher vagyok, csak mert ezt nehéz megmondani és úgyis csak teher vagyok fél éve nekik már.

2018. szept. 15. 02:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez az információ nagyon kevés, hogy bármit gondoljak erről a szülődről. Valamiért úgy látja, hogy a barátaid (egy része) kihasznál. Nem tudom, miért láthatja így.
2018. szept. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A jogos féltés és a paranoid önbizalomhiányprojektálás keveréke.


A tudatosság szintjén: a szülő igyekszik megóvni gyermekét a csalódástól.

Tudattalanul: nem nézi ki a saját gyerekéből, hogy jól dönt (önbizalomhiány ráprojektálása) illetve nem engedi, hogy tapasztalatot szerezzen.

2018. szept. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 2-es válaszoló kapcsán belőlem a szüleim nem nézték ki, hogy jól döntök.Hallottam ehhez hasonló mondatokat nem a valakinek fizetés területén, mert nekem általában egy kávéra való volt a költőpénzem amit szórakozásra kaptam.Ha a közeli városba mebtem találkozni barátokkal az volt a válasz,hogy ez hülyeség ő nem áldozna a buszjegyre.Egyszer fellázadtam azóta nem mondják azt.De azért mondva lett ha nem lettek idejében kijavítva a tudásfelmerok akkor biztos nem is sikerültek.Nagyon sokat ártottak. Nincs is jó kapcsolat köztünk.Nem igazán kedvelem őket.Nem mondom csak ők a hibásak de minden döcögősen is megy az életemben.Persze ezért is az ő szemükben én vagyok a hibás meg ha vitára kerül a sor emlékeztetnek mit kellett volna elérnem.
2018. szept. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2018. szept. 20. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!