Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ma a fiatalok számára miért...

Ma a fiatalok számára miért az anyagi javak számítanak, ill. miért annak "jó", akinek vannak?

Figyelt kérdés

Örökségből van lakás (amúgy a baráti köröm kb. felének szintén, vagy vettek nekik) és autó.


Ugyanakkor a mentális gondjaim miatt vért izzadok a társadalmi életben, a beilleszkedéssel; a munkámat utálom és az eddigi erőfeszítések, hogy jobb legyen, zátonyra futottak.

A pénzem rohamosan fogy.


Hiába van anyagi javam, ha boldogság nincs és magányos vagyok.

Mégis ha valaki egyszer az életben meg is hallgat, kvázi közli, hogy kussoljak, van anyagi javam.


Az anyagi jószágban is azt látom, hogy ha teljesen leégek (afelé tartok), akkor nehezebben kapok bármilyen támogatást egy jövedelemigazolás után.


2018. szept. 15. 11:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Annyiból kényelmesen meg lehet élni, nem tudom mire költöd el. Tudom, mert én sem kerestem többet az elmúlt években. El tudtam volna persze költeni, meg sokkal többet is, de alkalmazkodtam ahhoz, ami van.

Ez azért egy jó alap, hogy ne húzzon le a nyomor. Segélyből, albérletet fizetve sokkal nehezebb optimistának lenni. Nagyon sokakhoz képest óriási előnyben vagy.

2018. szept. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!