Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is szomorú hogy...

Szerintetek is szomorú hogy 20 évesen meghal valaki?

Figyelt kérdés

20 éves fiatal nő volt

[link]



2018. szept. 16. 15:17
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Hogy írhattok ilyeneket?

Fiatalok szeretnek mindent kipróbálni. Már az is bűn hogy ők éltek, szórakoztak?

2018. szept. 16. 16:37
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Van különbség szórakozás és idiotizmus között.
2018. szept. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
60%

"Nagyon nem mindegy hogy ha valaki öregen hal meg vagy nagyon fiatalon."


Majd erre az agyalágyult mondatodra gondoljál vissza akkor, amikor már végig küzdötted az életedet és végre meg van mindened amit akartál.

Majd felsóhajtasz, hogy van házam, pénzem, nyaralóm, legújabb autócsodám, most már itt az ideje, hogy végre meghaljak.

2018. szept. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

#13

Igen, pontosan 70 éves korom körül ideje lesz meghalnom,hisz már kiéltem magam,elértem a céljaimat,elértem sok mindent,és küzdöttem.Egy fiatalnak viszont egyátalán nem kéne meghalnia.Miért nem kaphat lehetőséget hogy éljen?Miért akarjátok elvenni az életet egy fiataltól?

2018. szept. 16. 18:11
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem. Mindenki meghal egyszer. Van, aki 1 naposan, van, aki 20 évesen, van, aki 100 évesen. Igazából egyre megy.
2018. szept. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Minden halál rossz, így az értelmetlen halál is.
2018. szept. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Annak a gyereknek is járt volna az élet, a hülye felelőtlen anyja mégis elvette tőle...
2018. szept. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne gondold, hogy a 70 év körüliek jó része halni készül, és nem gondolják azt sem, hogy már mindent elértek amit akartak. A környékünkön ebben a korban még erejük teljében vannak jórészt, el is foglalják magukat, vannak kisebb- nagyobb céljaik, az unokáikkal is jól megvannak, és szeretnék látni, hogy azok felnőnek. Buszon is gyakran látok ilyen idősekből álló csoportokot, és néha "rosszabbak", mint a kisiskolások, mármint olyan értelemben, hogy hangoskodnak, ugratják egymást, viccelődnek, bolondoznak stb.

Nem tudom mennyi idős vagy, de szerintem ezt egész másképp fogod gondolni, ha eléred azt a kort, hisz annak is meglehetnek a maga szépségei, ha nem betegen, és magányosan kell azt a kort megélni.

2018. szept. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. szept. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Valóban szomorú,de szerintem ezt mindenki így gondolja.

Viszont ha nem lenne elhalálozás, akkor már valószínű kipusztult volna az emberiség a tömegnyomor miatt.

2019. márc. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!