Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel bántott meg legjobban...

Mivel bántott meg legjobban anyósod?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, máshol mi a helyzet.
2011. jan. 31. 12:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%

Semmivel, jobban szeretem, mint a saját anyámat.Én is ilyen anyós szeretnék lenni.

Akik annyira utálják az anyósukat, azok néha magukba is szoktak hibát keresni?

2011. jan. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ex anyósjelölt mondata: "előbb a disznóól, aztán a disznó" - mindezz a leendő unokájáról , szerintetek?????? Ma is kiakadok, hogy mondhat valaki ilyet??? Szerencsére már csak ex anyósjelölt, de ezt sosem feledem neki.
2011. jan. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Páromnak szülinapi tortát szerettem volna csinálni.

Életemben először sütöttem, görcsöltem már pár nappa előtte, nem rontom-e el :)

Vettem egy csomó túrót, túrótortához.

A szülinap reggelén kinyitom a hűtőt, és sehol a túró.

Anyósom közli, hogy ja, neki kellett túróstésztára, mert éppen azt kívánta!!!

Nagy levegőt vettem, visszafogtam magam hogy ne küldjem el a p.ba. Mondtam neki szépen, hogy nagyon jól tudja hogy a tortába kellett volna.

Elkezdett hisztizni hogy milyen szemét vagyok meg mit balhézok itt neki, aztán hozzám vágta, hogy majd vesz.

Eltelt jó pár óra, ezalatt az apósomat fűzte, menjen el helyette a boltba.

Nagy nehezen hoztak nekem egy csomag baromi száraz ócska túrót, azt hittem meghalok... ráadásul sokkal kevesebb volt mint amit elhasznált.

Ennek ellenére nagy nehezen sikerült megcsinálnom a tortát, egész finom lett.

Jó sok gumimacival megszórtam a tetejét, tudtam hogy párom imádni fogja az ötletet.

Szóltam a szülőknek hogy szeretném tálalni a tortát, készüljenek. Anyósom közli, más dolga van, és eltávozott 2 órára a hátsó szomszéddal pletykálni.

Apósomnak eldurrant az agya, így nem vártuk meg.

Amikor hazajött, levágta magának a fél tortát, evett belőle egy falatot és elkezdett hisztizni hogy miért van gumimaci rajta mikor azt utálja.

Felvilágosítottam, hogy azért mert nem az ő ízlése szerint készült a süti, és amúgy is napok óta tudta hogy rá szeretném rakni a gumicukrot.

Ezek után 2 napig megint én voltam a szemét, mert "beugattam neki" -.-

2011. jan. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Fél éve voltunk együtt párommal (már a férjem) ő akkor 31 éves volt én 27,terhes lettem és a 9. héten elvetéltem.Mivel keresett így férjem elmondta neki,hogy kórházba vagyok és azt is,hogy miért...miután kiengedtek 1 órán belül megjelent anyós és mindenféle szxr szemét kxrvának elhordott meg hálát adott az égnek,hogy elvetéltem mert,hogy merem én felcsináltatni magam úgy,hogy nem vagyunk összeházasodva és szégyent hozok a családjára.Ennél jobban semmi mással nem tudott volna megbántani.Pár hónap múlva újra terhes lettem megszületett szemünk fénye és 1 éves volt mikor össze házasodtunk (anyós már nem mert beszólni olyanokat mert sejtette,hogy ha megszületik akkor eléggé ritkán fogja látni az egyetlen unokáját)
2011. jan. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%

engem soha semmivel (nem is lát olyan gyakran hogy megtudná oldani:D)


de bőven elég (sőt talán még jobban is fáj mint ha engem piszkálna) hogy az egyszem fiát bántja idióta dolgokkal...

2011. jan. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%

Kevés lenne az oldal, hogy felsoroljam meg elmeséljem.

:(

2011. jan. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
Engem konkrétan nem bánt, csak az idegesít, hogy van egy másik unokája is, nem csak az én fiam, és az a gyerek az isten, az mindig mindent kap, az én gyerekem meg semmit. Most még kicsi hozzá a gyerek, hogy ezt észrevegye, de alig várom, hogy legyen már akkora, hogy rákérdezzen, hogy a másik gyerek miért kap valamit csak úgy, ő meg miért nem. És remélem utána le tudjuk redukálni a kapcsolatot a szükséges minimálisra. Ez a megkülönböztetés undorító, főleg, ha ennyire nyíltan csinálják.
2011. jan. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
Azzal hogy nem törődik a saját fiával, hol felbukkan az életében vagy eltűnik szó nélkül. amikor feltűnt régebben nagyon lehúzta a páromat, mindig csak a valami kellett. páromat régen nagyon bántotta, láttam rajta a fájdalmat. az ilyen anya minden csak nem anya, aki lehúzza a fiát és elfelejti felnevelni.
2011. jan. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%

Az anyósom anyám helyett anyám, ott segit ahol csak tud.

Az anyám a 3 unokája közül csak egyet tekint unokájának, a másik kettőt "gyökér" gyereknek. Ha lehetne választani anyát, inkább az anyósomat választanám. De sajnos a családját nem választhatja meg az ember.

2011. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%
Azzal, h közölte, h mit képzelek és nem fogja engedni, hogy szétszedjem a családjukat. Ez alatt azt értette, hogy a fiának szenteste vele és a családjával KELL lennie, min. hetente 3-4x kell találkozniuk, de lehetőleg minden nap, stb.
2011. jan. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!