Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legrosszabb döntés,...

Mi volt a legrosszabb döntés, amit életed során tettél?

Figyelt kérdés

Gondolok itt egy költözésről, iskolát abbahagytad, vettél ezt-azt stb...

Kort/nemet írjatok.


2018. szept. 17. 17:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemi szakom kiválasztása. Teljesen más irányba kellett volna mennem és akkor most sokkal jobban boldogulnék, de sajnos akkor még nem tudtam mit akarok igazán. Sőt, még az MSC alatt is meg voltam róla győződve hogy ez a jó irány. Ma már tudom, hogy nem. 28/N
2018. szept. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Neked mi volt?:D
2018. szept. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem is a suli, pontosabban a szakmaválasztás.


21/F

2018. szept. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Gimiben tanulhattam volna sokkal jobban. 11. és 12. osztályban már jobban tanultam, mint előtte. Ha jobbak lettek volna a jegyeim, akkor több pontom lett volna a felvételinél és több szak is szóba jöhetett volna a jelentkezésemnél.

Emellett egyetemen is tanulhattam volna jobban. Sajnos tudom magamról, hogy lusta ember vagyok :D

Az évek folyamán (már gimiben is) próbálkoztam a fogyással, de sajnos, amit leadtam vissza is híztam és még többet is. Most nyáron újra neki vágtam ennek a fogyás dolognak. Eddig fogytam 7.5 kg-ot közel három hónap alatt.

De abban biztos vagyok, hogy ezt addig nem fogom abbahagyni míg el nem fogom érni a végső célom. Régóta szeretnék már jobban/jól kinézni, csak hát a lustaságom :D de ezt jól tudom. Igaz engem sose ért semmilyen megkülönböztetés vagy szekálás az osztályomban se a súlyom miatt, szóval e szempontból jó volt nekem. Csak még sosem volt kapcsolatom és ez is közrejátszik, hogy nem úgy nézek ki, ahogy szeretnék és így nem is szeretnék ismerkedni/találkozni emberekkel amíg úgy nézek ki, ahogy most.



Bocsi, hogy hosszú lett és még nem is vágott ide annyira a fogyásom, csak ez is kikívánkozott.


23/L

2018. szept. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Abbahagytam a táncolást a suli miatt, pedig imádtam. Örülök, hogy most újra találtam valamit, amit élvezek.


N

2018. szept. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12.-ben esti tagozatra mentem, mert nem szerettem az osztálytársaimat. Mondták, hogy nem olyan jó ott az oktatás, de... Kis túlzással elfelejtettem angolul
2018. szept. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

szerintem biztos lehetett szuloket valasztani mielott lekerultem ide a foldre, csak nem emlekezhetunk erre. na en ott szurtam el.


termeszeten nem gondolom komolyan amit irtam, barcsak tenyleg lehetett volna valasztani

2018. szept. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az egyetemi szakom.
2018. szept. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is az egyetemi szakom. Későn tudtam meg hogy anyagi szempontból nem túl jó lehetőségekkel kecsegtet. Pedig az én álmom az anyagi függetlenég volt, de sajnos így egyhamar nem fogom tudni elérni. Ezenkívül gimnáziumi tanulmányaim alatt nem kellett volna annyira széthajtanom magam a tanulásban, eléggé kiégtem már akkor, ezért a mai napig érzem hogy megundorodtam a tanulástól és borzasztó nehezen veszem rá magam most az egyetemen. Kis szerencsével már csak ez az egy tanévem van hátra, az MSc-t pedig nagy ívben elkerülöm. Hogy utána mi lesz azt nem tudom, mert addigra semennyi erőm nem marad hogy másvalamit tanuljak, a szakmában dolgozva pedig nem sok jó vár rám.
2018. szept. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Semmit sem bánok, ha nem hibáztam volna soha, akkor nem is tanultam volna semmit. Még most is rengeteg hibát követek el nap mint nap, de nem ostorozom magam mert tanulok belőlük.

Vannak emberek akik nagyon bölcsek és hihetetlenül tapasztaltak, ők azok akik minden létező hibát elkövettek...

2018. szept. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!