Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szívhatjuk vissza a...

Hogyan szívhatjuk vissza a kimondott szót?

Figyelt kérdés

2018. szept. 19. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, maximum annyit tehetsz, hogy elmagyarázod, hogy az adott érzelmi állapotban miért úgy reagáltál dolgokra, ahogy, illetve bocsánatot kérsz, tanulsz belőle és később kétszer is meggondolod, mielőtt mondasz valamit. Szerintem nincs olyan ember, aki ne lett volna már ilyen helyzetben.
2018. szept. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nem lehet visszaszívni. Ha kimondtad, és rosszat tettél vele, vállald a következményeket!
2018. szept. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Valami olyan dolgot mondtam el magamról amit később felhasználhatnak ellenem.
2018. szept. 19. 18:15
 4/11 anonim ***** válasza:
Kimondott szó, kilőtt nyíl.
2018. szept. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez szívás, de közel sem a világ vége. Ha kiirtod magadból a megfelelési kényszert, megtanulod őszintén leszarni minden random ember véleményét és teljes mellszélességgel felvállalni magad, akkor nem lesz olyan, hogy bármit is fel tudnának ellened használni.

Persze ha valami illegális dologba bonyolódtál, arra nem tudok tanácsot adni, sose voltam ilyen helyzetben.

2018. szept. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Elmondtam valakinek hogy biszexuális vagyok és most félek hogy kiderül.
2018. szept. 19. 18:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Leginkább sehogy. Erre találták ki a bocsánatkérés és a magyarázkodás nevű dolgokat.
2018. szept. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nézd, most legalább megtanultad, hogy ha azt akarod, hogy valami titok maradjon, akkor arról soha senkinek nem beszélsz. Egyébként ha kiderül, akkor annyit tehetsz, hogy felvállalod önmagad és leszarod, ha ezért bárki is beszól.
2018. szept. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyébként mit keres a kulcsszavak között a halálvágy? Ugye nem gondolkodsz ilyeneken csak azért mert kiderülhet hogy biszex vagy? És ha kiderül akkor mi van? Egyrészt nem ártasz vele senkinek, másrészt meg kizárólagos magánügyed (rád és a partneredre tartozik, a világon senki másra), nehogy már emiatt érezd rosszul magad. Nem kell ennyire adni mások véleményére, aki ilyeneken csámcsog meg ebből gúnyt csinál az egy sötét paraszt és a saját szegénységi bizonyítványát állítja ki vele. Hülyék véleményére meg nem adunk. Értelmes ember ilyesmin úgysem akad fenn.
2018. szept. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De amúgy nem is biztos hogy az vagyok talán csak kíváncsi heteró de ez akkor is tönkre teheti a jövőmet nem?
2018. szept. 19. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!