Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Önéletrajzban hátrány ha ezt...

Önéletrajzban hátrány ha ezt feltüntetem?

Figyelt kérdés

Az van, hogy 2012-ben én szereztem egy okj bizonyítványt két év alatt. Utána van egy holtidő 2013-ig, ezt ott is hagyom benne. Ezt most nem részletezném, és 2013-tól 2017 elejéig én egyetemi hallgató voltam, de nem fejeztem be, mert nem ment elég jól. Csúsztam egy-két tárgyal, és már nem akartam több energiát belefektetni.

Csak nem akartam hogy 2012-2017-ig üresség tátongjon, bár lehet leszarják és behívnak állásinterjúra nem tudom.

Szóval feltüntettem, és zárójelbe odaírtam hogy családi és anyagi okokból nem fejeztem be. Kis szépítés a történteken. Plusz benne van ahol néhány hónapig diák melóztam mint ki munka tapasztalat.


Szóval teljesen hagyjam ki, jobban járok és behívnak rákérdeznek elmondom, vagy legyen benne?


2018. szept. 24. 19:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Hozd ki belőle a legtöbbet és add elő úgy, mint egy jó tapasztalatot. Azt emeld ki, azon legyen a fókusz, hogy te mit nyertél belőle, mivel vagy több és gazdagabb, amit esetleg a munkád során is alkalmazni tudsz. Nem kell tudniuk, hogy miért hagytad ott, de rossz képet fest rólad az, ha nem voltál elég kitartó, vagy ha leszartad és ezért nem ment jól. Inkább olyan szinten legyen ez a fejedben, hogy rájöttél, hogy nem ezt akarod csinálni. Ha tudatos vagy, az máris attraktívabb.
2018. szept. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!