Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jól veszem észre hogy egyre...

Jól veszem észre hogy egyre több a meleg, leszbikus a földön?

Figyelt kérdés
Már mindenhol csak őket látom. De nekem semmi bajom nincs velük. Nekem azokkal van bajom akik próbálnak beöltözni a másik nembe. Olyan undorító tud lenni amikor egy fiú lánynak öltözik be, rengeteg sminket pakol magára és p*csanadragokat vesz fel
2018. szept. 30. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem, rosszul látod, a számuk, illetve az arányuk a népességen belül szerintem nagyjából konstans. Inkább arról van szó, hogy mostanában kevésbé rejtőzködnek, azaz jobban szem előtt vannak, láthatóbbak, feltűnőbbek, többen vállalják fel magukat. Szerintem ezt a jelenséget látod, viszont a számuk szerintem nem nő.
2018. szept. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem sem, csak több szó esik róluk mint mondjuk a 90-es években. A középkornál persze lehet hogy többen vannak, hiszen ha a hajlamaid nem votak annyira erősek hogy fizikailag ne legyél képes párzani, akkor alapítottál családot.
2018. szept. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Jól látják az előttem szólók, és még pluszban hozzá tenném, hogy a nők azért is válhatnak inkább leszbikussá, mert sokat csalódtak, rossz kapcsolataik garmada volt sokaknak, tehát egyfajta önvédelemként.
2018. szept. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Így már értem.

Köszönöm a válaszokat.

2018. szept. 30. 16:36
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Kedves kérdező, jól látod, csak egyre többen felvállalják.
2018. szept. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos ahhoz soha nem lesznek elegen hogy nekem jusson csaj. :(
2018. szept. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A számuk nem nőtt, csak hát, mostanában már ritkábban akarják őket legyilkolni, és valahogy több kedvük van vállalni magukat.


Egyébként ha egy férfi női ruhákba öltözik, az önmagában nem undorító, csak a kultúránkban épp nem elfogadott, szokatlan. Nagy különbség!

2018. szept. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

csak őket látod? :D ahhha értem....

kérlek őszíntén írd le hányszor láttál élőben nőnek öltözött férfit?

2018. okt. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!