Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan vészeljem át ezt az...

Hogyan vészeljem át ezt az időszakot?

Figyelt kérdés
Falun élek,most fél éves gyakorlatra kell járnom a városba,buszok nincsenek így azokkal utazom akik kocsival járnak a városba dolgozni. Mivel akivel utazom fél 7re jár,az én gyakorlatom 8 kor kezdődik. Hideg van így a városban egy padon ülök. Nem szeretem a szakmám. Utálok oda járni. Az emberek kedvesek. De én egyébként is visszahúzódó vagyok,szégyenlős és félénk,gyenge lelkű. A barátom aki a legfontisabb a számomra külföldön van és csak 2 hetente találkozunk. Sokszor egy semminek érzem magam. Szorongok és fáj a lelkem. Nem tudom konkrétan miért. Mit tehetnék?
2018. okt. 2. 23:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Az van, hogy hát jön a tél csak szólok, és azon a padon egyre csak hidegebb lesz. Keresni kellene egy fűtött helyiséget a környéken, de az is jó lenne ha a munkahelyeden elmondanád mi a helyzet és bemehetnél korábban. Addig nézhetnél sorozatokat vagy alhatnál, de olvashatsz is, ezek mind jót tesznek az emberrel ha egyedül érzi magát.
2018. okt. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!