Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan vészeljem át ezt az...

Hogyan vészeljem át ezt az időszakot?

Figyelt kérdés

Nos, az a helyzet, hogy én egy "gyógyult'' szélsőséges gondolkodású ember vagyok, aki korábban hitt a náci eszmékben. Ráébredtem tavaly, hogy mekkora hülye voltam, és elkezdtem a kb. gyűlöletmentes életemet élni. Viszont az így év alatt sem múlt el az olykor rohamszerű, kétségbeejtő, fizikai fájdalmat jelentő lelkifurdalásom. Nagyon fáj a szívem, bármit teszek. Lassan egy legyet sem tudok úgy lecsapni, hogy ne jelentkezzen a lelkifurdalás. Több mint hónap múlva fogad csak a pszichológus, de úgy érzem, hogy nem bírom ki addig.


Tudnátok valami tanácsot adnü, hogy hogyan vészeljem át ezt az időszakot? Kérlek, segítsetek!!!!! :(


2015. szept. 9. 19:59
 1/1 Gergő Filó válasza:
Szerintem írd ki magadból a fájdalmaidat, menj más közegbe, találj egy új hobbit, pl menj el futni! az mindig segít.:p
2015. szept. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!