Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vészeljem át ezt az...

Hogyan vészeljem át ezt az időszakot?

Figyelt kérdés

Apámmal élek, Anyám külön él, nem nagyon beszélek bele, bátyám egy külön világ, ő sem itt él.

Apám anyagiakban mindig gondoskodott rólam, de azt sem tudja, pl mikor vizsgázom, vagy hogy milyen szakon vagyok jelenleg. Nem szólhatok hozzá. Mondtam neki, hogy többet foglalkozik már a barátnőjével (akit imádok és szeretem, hogy együtt vannak) mint velem. Én ne szóljak bele az életébe, és ha még valamit hozzáfűzök ehhez, drasztikus változásokat fog bevezetni januárban.

Mondott már nekem ilyet, a végén az lett, hogy én hagytam itt egy hétre. Minden alkalomkor eltusolja a dolgokat és én is belefáradok a folytonos marakodásba.

Nem figyel rám, azt sem tudja mi van velem, én hallgassam végig, mindig és mindenhol, de ő engem sosem.

Ki is jelentette, hogy nem nekünk, hanem magának vette a fát. Ki volt borulva, hogy mikor összevesztünk, nem kérdeztem meg tőle hogy van, (meg van fázva), és milyen tiszteletlen önző ember vagyok, hogy olyat még a Föld nem hordott a hátán. Megjegyzem mikor én 36 óráig nem aludtam, vírusos voltam és kiszáradtam, úgy vitt meg az ügyeletre, hogy ő szépen előtte megkávézott, felöltözött, beszárította a haját stb stb.

Itt van most a barátnője, akit mint említettem, egy tünemény! De nem tudok jó képet vágni hozzá, napról napra elbőgöm magamat és csak vörös szemekkel közlekedek, amit próbálok nagyon leplezni.

Egyébként 22 éves lány vagyok.

És nem, nincs annyi pénzem, hogy elköltözzek, se nem tudok ismerőhöz menni hosszútávon. Dolgozom és tanulok egyszerre. Egyszer sem mondta, hogy büszke rám, pedig a második diplomámat csinálom.


2016. dec. 25. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem mész a párodhoz? Hova valósi vagy?
2016. dec. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs párom. Budapesten élek.
2016. dec. 25. 19:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a kapcsolat apukáddal nem vezet sehova, nem építő jellegű egyáltalán. Én azt javaslom, keresd meg egy olyan barátnődet, aki szintén el akar jönni otthonról, és költözzetek össze, vagy akár többen. Ketten-hárman nem lehet vészes egy albérlet. Én is dolgozom az egyetem mellett.

Én helyette is büszke vagyok Rád. :) Nem semmi, hogy ilyen élethelyzetben elkezdtél egy második szakot is. Én most végzek az elsővel, de nem tartom a kapcsolatot a szüleimmel régóta, úgyhogy muszáj vagyok dolgozni, esélyem sincs második szakra. Minden elismerésem a tiéd!

2016. dec. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!