Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha kutya nyíróval borotválkozo...

Ha kutya nyíróval borotválkozom magam lehet belőle bajom?

Figyelt kérdés
Nincs borotva itthon és nem akarok venni, mert nem nő annyira a szakállam, de a kutyusomnak le kell nyírni a szőrét, és neki van nyiró gépe. Ha azzal borotválkozom baj lesz?
2018. okt. 4. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Azok masszívabb erősebb gépek , lemosod párszor zsíroldóban kiáztatod mosószeres vízzel a vágófejet sterilre és cső .
2018. okt. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha nem is mosom ki de nem vágom meg magam abból lehetne baj?

Köszönöm a választ, ment a zöld

2018. okt. 4. 18:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Imádtam a kutyámat, amíg el nem vitte egy csúnya rákbetegség, családtagként kezelte az egész család, utána hetekig padlón voltam, de ESZEMBE NEM JUTOTT VOLNA SOHA, hogy azzal borotválkozzak, amivel őt nyírom.


Ez két külön dolog, a szeretet, meg a higiénia. És szerintem akár csóróságból, akár igénytelenségből fakad, mindenképp gáz (higiénia szempontjából abszolút katasztrófa)

2018. okt. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem merném kipróbálni...

Ki tudja demodex szőrtüsző-atkától kezdve mi mindent lehet(ne) összeszedni, nem is beszélve mikroorganizmusokról, amelyek ki tudja milyen bőrfertőzést tudnak okozni.

2018. okt. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vérig sérted a kutyádat.
2018. okt. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!