Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz feldolgoznom...

Miért ilyen nehéz feldolgoznom azt, ha valaki meghal? Hogyan tudnám elfogadni?

Figyelt kérdés
Még olyan személyeknek is megvisel a halála akivel csak egyszer találkoztam és pl. egy régi ismerősöm ismerőse. Annyira magam alatt vagyok ilyenkor, sírok akár hetekig és egyszerűen nem érzem jól magam,rossz kedvem van. Egyszerűen az a tudat, hogy volt és nincs többé,peig ekkor meg ekkor ezt és ezt csinálta, amit egyszerűen nem tudok hova tenni. Hogyan tudnék ezen túllépni?

2018. okt. 5. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Alkohol+altató
2018. okt. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok.Hogy lehetne elfogadni azt aki tegnapnap még élt ,ismerted,majd a következő nap meghal és olyan mintha nem is létezett volna mert csak a fejedben marad meg az emléke.
2018. okt. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulnod, el kell fogadnod, hogy az élet része ez a dolog. Mindig az adott pillanatot értékelt, azt, amit átélhetsz bárkivel is. A buddhizmus ezt elég jól kezeli.
2018. okt. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3

Én nem tudom megtanulni.Képtelen vagyok rá.Olyan igazságtalannak érzem az életet.

2018. okt. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!