Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek a büdös bogarak ellen?

Mit tegyek a büdös bogarak ellen?

Figyelt kérdés
ha kinyitom az ablakot 100 jönek be szellöztetni se tudok így,
2018. okt. 7. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szúnyogháló az egyetlen megoldás. Nálunk is elég sok van pár napja, nem lehet ablakot nyitni, mert azonnal költöznének be.
2018. okt. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szúnyogháló körül (oldalt, meg a redőny fém burkolatának keresztül) is megtalálják, hol jutnak be sajnos. Egész augusztusban küzdöttem velük, folyamatosan rovarirtó, és eltávolítás, de minden éjjel felébredtem arra, hogy 1-2 így is bent maradt. Amióta elkezdték keresni a búvóhelyet télre, nem nyitottam ablakot, mert bogárfóbiás vagyok (nagyon durva mértékben) és nincs idegrendszerem ahhoz, hogy 3 percenként abba kelljen hagynom amit csinálok, egy ilyen kicsi de annál idegesítőbb akármi miatt.

Persze ez csak egy szoba a házban, ahol ennyire rossz a helyzet (tetőtér, északi oldal), máshol simán lehet szellőztetni.

Nem tudom, mi lesz, amikor először kinyitom majd az ablakot...

2018. okt. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát én adok nekik egy kis chemo(tox)terápiát, de kb tényleg csak a szúnyogháló a megoldás
2018. okt. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tegyel ki este egy tal cukros vizet, amit megvilagitasz egy lampaval. Nezd meg fel ora mulva, 30-40 ilyen kis szutyok fog fuldokolni a vizben.
2018. okt. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!