Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki mondta, hogy aki nincs...

Valaki mondta, hogy aki nincs fent Facebookon az nem is él. Majdnem mondtam, hogy akkor én zombi vagy szellem vagyok, de inkább hagytam, mert hivatalos ügy volt. De mi az igazság, tényleg nem lehet enélkül az adathalász oldal nélkül élni?

Figyelt kérdés

2018. okt. 7. 12:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Volt egy lány, akire két havonta egyszer rájött az ötperc, hogy ő nem bírja a Facebook-ot és 1 hétre "törölte" magát; így maradt le párszor egyetemi infókról.
2018. okt. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 MolotovPunk ***** válasza:
Én már 7 éve nem használok fo sbukot mégis élek és létezek.A barátaim is elérnek.Telefon,skype,vagy e-mail ennek a titka.:D
2019. jan. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Így van, én sem élek teljes életet, mégis ezt felvállalom, mert mindig is undorodtam a maga mutogatástól és a hiú emberektől. Lehet hogy így nem lesznek ismerőseim, barátaim se, de ezt is felvállaltam, és büszke vagyok magamra.
2021. ápr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Háát, nekem vannak olyan (személyes) ismerőseim, akik csak Twitteren meg Instán vannak fenn, de Facebookjuk meg nincs.
2021. jún. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!