Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnék változtatni...

Hogyan tudnék változtatni ezen? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok. Gimiben utáltam az osztálytársaimat, nagyon kevesen voltunk (13) de persze mindenkivel jóban voltam. Egyetemre bekerülve imádom a szaktársaim nagy részét, de mindenkinek megvan a maga kis saját társasága. Kicsit veszélyes ez az ünnepi időszak barát nélkül. Mivel a szakomon elég sok lány van, köztünk én is az vagyok, sok mindenkinek van barátja, pár szaktársamat már el is jegyezték és mindenki egymással van elfoglalva. Tehát vagy van már kialakult társasága a gimiből , esetleg rokonok, vagy van párja. Mikor nekem volt párom, én is mondenhova mentem vele, de így hogy már nincs lassan háromnegyed éve, elég magányos vagyok. Mentem már el szaktársakkal bulizni, tehát nem arról van szó, hogy kimaradnék a dolgokból, meg néha beülünk ide-oda, de csak ott beszélgetünk, dumálgatunk és kész.

Hogy tudnék ezen változtatni?

20/L



2015. jan. 1. 15:13
 1/5 anonim válasza:
Szerintem csatlakozz az egyik ilyen kis társasághoz, ott biztos lesz olyan akivel lehet kapcsolatot is kialakítani.
2015. jan. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Merrefelé laksz? Én is szeretnék hasonlót.. én Kaposvár :)
2015. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: próbáltam már, de valahogy azokkal meg én nem jövök ki, mindegy, lesz valahogy.

Második: én Budapesten :/

2015. jan. 2. 19:11
 4/5 anonim ***** válasza:
:(
2015. jan. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám... Szerintem próbálj új társaságot(is) keresni, pl hobbi kapcsán, vagy megismerni a barátok barátait. Menj olyan helyekre ahol új emberekkel találkozhatsz, köss új barátságokat.
2015. jan. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!