Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fakadhat a felnottkori szorong...

Fakadhat a felnottkori szorongas ebbol?

Figyelt kérdés

Eloszor is bocsi hogy ekezet nellul irok csak telefonrol potyogok.🙂

Kiskoromban 3 eves koromig anyut apu verte,de rendszeresen. Ordibalas ment folyamatosan otthon. Halisten nem emlekszem ezekre,a tudatalattim nem akar emlekezni ra. De anyu meselte,hogy en mindennek a szemtanuja voltam.

Volt olyan peldaul,hogy apu hamutalat dobott anyu szemenek,emiatt anyu szemlencseje leszakadt. Aznap este mikor apu elment inni akkor elszoktunk anyuval a mamahoz. 13 km-t gyalogoltunk ugy hogy anyu nem latott. Erre emlekszem,hogy az ut mellett esett,kelt. Tiszta seb volt a laba. Borzalmas volt.

Anyu szerint ha akkor nem jovunk el akkor mar nem elnenk.

Kiskoromban folyamatosan ragtam a kormom,agyba pisiltem. Az iskolakezdest en egy evvel hamarabb kezdtem mert az orvos tul “ertelmesnek” gondolt ( szerintem ez borzalmas otlet volt) es azt mondta,hogy nekem artana ha meg egy evet ovodaban maradnek.

Iskolaban folyton lemaradtam mindenkitol emiatt rettenetesen szorongtam. Sirtam technika oran,sirtam ebed kozben,sirtam ha nem volt parom. Szoval mindig. Most egyetem alatt kialakult egy kevert szorongasos betegsegem.

En ugy gondolom,hogy emiatt.

Nem tudok baratkozni masokkal,vagy csak nehezen. Nem merek megnyilni.

Szerintetek lehet ebbol kilabalni? A multbeli dolgokkal mit lehet kezdeni?


2018. okt. 10. 14:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Nelkul*
2018. okt. 10. 14:07
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvaló, hogy emiatt alakult ki a szorongás.

Ezen csakis terápiával lehet segíteni.

2018. okt. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként borzasztó még olvasni is, nagyon sajnálom, hogy ez történt veled. Jobbulást!
2018. okt. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!