Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elég szarnak érzem magam. Mit...

Elég szarnak érzem magam. Mit kellene tennem? 16 L

Figyelt kérdés
Nem vagyok jó a tanulásban. Pár ember van akivel jóba vagyok,de sajnos barátaim nincsenek. Nem cigizek,nem iszok és hasonlók, akik körülvesznek azok ilyenek, gondolom ez is hátrány. Lassan 17 éves leszek és még barátom sem volt. 2 fiúnál próbálkoztam, de számukra nem voltam elég jó. Barátkozni is próbálkoztam lányokkal, viszont annak mindig az volt a vége hogy lenéztek, és kihasználtak emiatt már távolságtartó lettem, sablon szövegről szoktam beszélgetni, magamról a családomról nem. Fiúknál is próbálkoztam barátkozni az osztályból, de az sem volt sikeres. Semmi sem motivál. Nincsenek céljaim,az érettségivel is úgy vagyok hogy majd lesz valami belőle. Mit kellene tennem? Változnom kellene?

2018. okt. 10. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Miert nem vagy jo a tanulasban?

Miert vagy olyanok tarsasagaban, akik isznak cigiznek?

Miert haszanltak ki neztek le a lanyok?

Miert nem volt sikeres a baratkozas a fiukkal?


Figyelj, az ilyenek embereknek altalaban van valami fura dolguk. Egyik ismerosom is ilyen - suliban egyszeruen nincsenek baratai, mindenert kicikizik. En lattam egyszer eloben, hat eleg szerencsetlenul nez ki. Nem biztos, hogy veled is ez a baj, de probald meg keresni a hibakat magadban, ne csak a kornyezetben mindig.

Esetleg valts sulit, 11.-eskent meg nem keso es illeszkedj be egy normalis kozegbe.

2018. okt. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mindig az utolsó pillanatra halasztom a dolgokat, meg nem köt le a tanulás.

Akikkel jóba vagyok az osztályból lányok ők isznak, cigiznek, velük azoktam beszélgetni, mert még számomra ők a "normálisabbak" . Próbáltam beszélgetni az osztályban lévő fiúkkal ( nem rohantam le őket vagy ilyesmi), de zavarban voltak meg nem is igazán voltak felém közvetlenek ezért inkább hanyagoltam ezt az egészet.

2018. okt. 10. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Te minden vagy, csak s z a r nem. Szerintem a tanulásba húzz bele, ha pedig barátokra vágysz akkor ismerkedj meg jobban azokkal akikkel jóban vagy, vagy keress a neten haverokat. (Ezzel azért vigyázz, mert a neten van pár rossz szándékú ember.) Ha fontos az egészséd ne is legyenek káros szenvedélyeid. Keresd meg azokat a dolgokat amik lekötnek, és foglald össze hogy mik azok amiken változtatni akarsz.
2018. okt. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Oké most olvastam el amit előbb mellékeltél, annyira mégsem jó ötlet azokkal ismerkedni akikkel jóban vagy. A suliváltás szerintem is jó ötlet, de lehetnél magántanuló is.
2018. okt. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vagyok mint te. Szerintem keress egy hobbit ami érdekelhet és közösségben is tudod csinálni. Esetleg írj rám és segítek amiben tudok.

F/20

2018. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!