Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy ember hány órát tud...

Egy ember hány órát tud dolgozni vég kimerülésig egyhuzamba?

Figyelt kérdés
Az érdekel hány órát bír a szervezet elviselni?
2018. okt. 10. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
36-48
2018. okt. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

[link]


Az alvás hiány okoz problémát fizikailag rengeteg munkát honapokig lehetne csinálni.

2018. okt. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Én egyszer hétfő reggel 6-tól kedd délután 5-ig dolgoztam,a végére alig álltam a lábamon,fizikai munkáról van szó,be kellett fejezni egy határidős melót,kész is lett 3x-os órabérrel fizetett ki a főnök..de megfogadtam hogy soha t9bbet ilyet mégegyszer,akkor 20 éves voltam.Utána évekig 12 óráztam,mára hogy lassan 40 vagyok bőven elég a 8 óra is pedig már nem fizikai munkát végzek.
2018. okt. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyszer dolgoztam 36 órát egyben.

Benn voltam, dolgoztam, 12 óra éjszakai ügyelet, másnap is bent voltam dolgozni.

Nekem ez a limit, még egy éjszakát nem húztam volna rá!

2018. okt. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer dolgoztam 16 órát. Utána még hazérni, enni, fürdeni... Éjfél után kerültem ágyba. Nem is ez volt a megterhelő, hanem másnap hajnalban kelni és dolgozni menni.
2018. okt. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Erre leginkább Japánban tudnak válaszolni, még külön szavuk is van rá, a Karosi.


Idézek:

"A Nemzetközi Munkaerő Szervezet egy karósiról szóló cikkében a következő jellegzetes kiváltó okokat említette:


1. Mr. A egy nagy snack feldolgozó vállalatnál dolgozott 110 óra hosszan egy hét alatt, és szívrohamban halt meg 34 évesen. A Munkaügyi Minisztérium elismerte, hogy a munka okozta a halálát.

2. Mr. B, egy buszsofőr volt, aki 3000 órát dolgozott egy évben. Egyetlen szabadnapot sem vett ki a 37 éves korában bekövetkezett stroke okozta halála előtti 15 évben.

3. Mr. C egy jelentős nyomdánál dolgozott Tokióban 4320 órában egy év alatt, beleszámítva az éjjeli műszakot, és stroke vitte el 58 éves korában. Az özvegye még 14 évvel a férfi halála után is kapta a kártérítést.

4. Ms. D, egy 22 éves nővér szívrohamban halt meg, az abban a hónapban már ötödik 34 órás folyamatos szolgálat miatt."

2018. okt. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!