Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csúnya vagyok. Már nem tini,...

Csúnya vagyok. Már nem tini, felnőtt nő. Hogyan lehet ezen túllépni?

Figyelt kérdés

Már nem vagyok fiatal, de a csúnyaságom miatt nem lett párom. Kettesben megvoltam a férfiakkal, (gondolom "az" azért nem volt rossz velem ), de a társaság előtt nem vállalt fel senki. A legutolsó rossz élményem az volt, amikor a hátam mögött "szörny"nek neveztek. Sokat költöttem szépészeti beavatkozásokra, de azok csak pénzkidobások, átverések, nem beszélve arról, hogy az ezeket végzők is csak arról beszéltek, hogy ez a probléma velem, meg az stb.... Egy komplett arcplasztika segítene, arc implantátumokkal, ami sok millió forint, de annyim nincs.

Sajnos a karrierre is , mindenre kihat a külső:( Mostmár igazi remete életet élek, de vannak nehéz pillanatok, amikor úgy érzem, nem viselem el tovább ezt, nem bírom tovább....ilyen van most is...


2017. okt. 29. 20:11
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
57%
nézd a jó oldalát legalább nem maradtál szűz, azt irod már nem vagy fiatal akkor inkább élvezd ami még hátra van ne törödj a férfiakal.
2017. okt. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
56%

Még is mit takar az a csunya.... küldhetnél magadrol privatban keoet, hatha nem is olyan csunya az a csúnya....

En sem vagyok tini, es.meg ámor nyila is betalálhat

2017. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
73%
Miért, mi az ami miatt ennyire rondának tartanak? Az arc csak egy dolog a sok közül. A testedet lehet fejleszteni, és arra gyúrj rá, ha az arcod nem előnyös. Más hajviselet is segítene. A plasztikát és erős sminket meg felejtsd el... Nálam pl teljesen kizáró ok bármi, ami nem természetes.
2017. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
78%
Ha "arra" kellettél férfiaknak, akkor nem vagy csúnya. Csúnya nőkkel nem szokás összefeküdni csak úgy.
2017. okt. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
94%
Mit jelent az, hogy csúnya vagyok? Minden emberben van szépség, ha a szemébe nézel, és visszaragyog feléd az értelem, ha a mosolyát látod, és kedvességről árulkodik.
2017. okt. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Igen, a testemet fejlesztettem, tehát gondolom ezért kellettem "arra". A csunya azt jelenti, hogy valószínű, hogy születésemkor eldeformálódott a fejem, a koponyám, a homlokom mindenem olyan "fura", annyira meg viszont nem, hogy fogyatékosnak minősítsenek emiatt hivatalosan is....az egyfajta felmentés lenne és max sajnálnának.
2017. okt. 29. 20:26
 7/45 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van annak, aki a test fejlesztését írta.

Volt egy kolis szobatársam, aki ritkán írok ilyet, de nagyon csúnyácska lány volt. Nemrégiben találkoztam vele, baromi jó testet "edzett" magának, haját is máshogy hordja, szépen volt öltözve, plusz megtanult jól sminkelni. Nem kis munka, de még mindig olcsóbb, mint a plasztika.

2017. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

Ja bocs. Írtad közben. Nem okoskodni akartam. És frufrus haj, ami kb. takar?


[link]


Jó itt tipikusan szép nőkön van.

2017. okt. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Hát igen, sajnos...amugy az arcomat általában takarom.
2017. okt. 29. 20:33
 10/45 anonim ***** válasza:
0%

"nézd a jó oldalát legalább nem maradtál szűz"


Hát inkább maradhatott volna az, most így már a normálisabbak is kerülni fogják, ha csak és kizárólag "arra" kellett, ő pedig belement.

2017. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!