Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez csendháborításnak számít?

Ez csendháborításnak számít?

Figyelt kérdés
Mindkét szomszédomnak nagytestű, kibszott hangos kutyái vannak. Éjszakára bsznak bezárni őket, kint hagyják, és minden egyes éjjel éjfél körül, valamint hajnalban 5-6 fele ugatnak. Már nagyon kiidegelnek, nem lehet normálisan aludni tőlük, füldugó nem használ. Ez kulturáltabb országokban az egyik legnagyobb parasztságnak számít, ha a kutyáid zavarják a szomszédokat. Feljelenthetem őket?

2018. okt. 15. 09:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

És ne járjanak az autók sem, és a vonatok sem. És reggel ne csiripeljenek a madarak, amíg fel nem ébredünk.

A legjobb, amikor valaki kiírta, hogy idegesíti a mentő szirénája éjjel. Kiderült, hogy egy városban lakunk. Megkérdeztem, hogy hol lakik, melyik utcában. A sürgősségit ellátó kórház mellett lakik. Na vajon miért hallhat éjjel mentőszirénázást? :D Minek költözött oda, mindenki tudja, hogy ott a sürgősségi.

2018. okt. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
48%

"Mindkét szomszédomnak...kutyái vannak."

"Én is tartok kutyát, kettőt is"

"Feljelenthetem őket?"


Ez a pár sor mindent elmond rólad!

2018. okt. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

#21 Jó hasonlat, csak semmi köze az én esetemhez. Nyilván ha a reptér mellett élsz, ne csodálkozz, hogy hangosak a repülők, ha a kórház mellett, akkor meg a szirénákra ne panaszkodj. Ezek olyan tényezők, amiket nem lehet kiiktatni, ellenben a kutyát bezárni éjszakára nem egy nagy művészet.


Márpedig ha én ezt a házat azért vettem 30 millióval többért, mint egy kórház melletti zajszennyezett lakást, mert állítólag “csendes környék”, akkor legyen is az.

2018. okt. 16. 13:11
 24/27 anonim ***** válasza:
0%

Tök mindegy, hogy mennyiért vetted az ingatlanodat.

Ha sokat kekeckedsz -esetleg- megtanítanak majd a helyiek kesztyűbe dudálni, ha jogtalanul feljelentgeted őket.

2018. okt. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nekem is van kutyám, de megoldottam ezt a problémát!Ha zavar, akkor tessék feljelenteni. Vettél egy házat és akadályoznak a birtoklásában.
2019. jan. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Utolsó, azt a házat nem szó szerint én vettem, hanem a szüleim, de a lényegen nem változtat. Sajnos azóta is ugyanúgy ugatnak azok a dögök, a szomszédokat továbbra sem érdekli, hogy ezáltal másokat zavarnak, de megoldódott a probléma, beköltöztem Pesten egy belvárosi lakásba :D Belső udvarra néz, úgyhogy szerencsére szinte egész nap csend van. Tudok normálisan tanulni vizsgaidőszakban is, és ami a legjobb, hogy nem 5 órát alszok éjjelente, hanem sokkal többet. Azért elég ironikus, hogy vidéki házba pont a csend miatt költözik az ember, ehhez képest a belvárosban tudok csak csendes környezetben élni.
2019. jan. 19. 22:56
 27/27 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar a kutya ugatás, de tekintettel vagyok másokra! Vidéken lakom, nálunk egy új lakó miatt a zene okozott problémát, de 1 hónapon belül sok sok birsággal és közjegyzői tiltással vége lett. Ha valami neked nem tetszik, akkor tedd amit tenned kell! Egyszer élünk!
2019. jan. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!