Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Depressziós lennék?

Depressziós lennék?

Figyelt kérdés

Boldogtalan,motiválatlan vagyok már napok óta.Máskor is voltam már időszakosan ilyen állapotban,de ez a mostani különösen nagyon rossz.


Tulajdonképpen szeretethiányom van;nincs senkim,a családom messze él tőlem,barátaim nincsenek,társam sincs-és ennek érzem leginkább a hiányát.

Hiszen mit érek a pénz és az anyagi dolgok hajszolásával,ha nincs egy lelki társam,akitől szeretetet kaphatnék,aki elfogad,és akinek ezt viszonozhatnám?!


Látom azt is,hogy az emberek mennyire elidegenednek egymástól egyre jobban,és egyre nehezebb társat,társakat találni.Nem jó felé halad a világ.

Huszonévesen ki vagyok égve,és nem látok kiutat ebből,nem találom a helyem.



2018. okt. 15. 20:19
 1/1 anonim válasza:
80%
Nem depressziós vagy, csak magányos. Menj el sportolni, vagy valamit tanulj és ott ismerkedj meg emberekkel. Ha végképp nem megy, menj fel egy társkeresőre és ott ismerkedj meg vkivel.
2018. okt. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!