Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy nő már elmúlt 25 éves,...

Ha egy nő már elmúlt 25 éves, akkor már semmit nem ér?

Figyelt kérdés
2018. okt. 16. 08:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Öhm, ezt honnan veszed? Miért pont 25? Ezt a hülyeséget ki mondta?


N/27

2018. okt. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Az itteni komplexusos hímneműek atmostak az agyad?
2018. okt. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Legszebb, legjobb korban vagy. Élvezd minden pillanatát, hamar el fog múlni.
2018. okt. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Biztosan mélyponton vagy, ezért gondolod így. Én 25 éves koromtól éltem igazán, a mai napig is. 32 vagyok, tegnap elkérték a személyimet, mikor cigit vettem. Pedig lassan kezdek nem örülni neki, hogy nem vagyok huszonéves már. A legjobb kor szerintem. Bár kérdés, hogy 25 éves korodra mennyi jó és rossz tapasztalatot szedsz össze kapcsolatok, munka terén. Ezek mind megerősítenek. Ha nem vagy önálló, még mindig a szüleid diktálnak, nem dolgozol, nincs hobbid, barátaid, esetleg párkapcsolatod, akkor önbizalmad sincs és ilyenkor érzi az ember azt, hogy semmit sem ér.
2018. okt. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%

25 évesen még nem de 26 évesen már semmit sem ér. Ahogy betöltöd a 26ot (azaz elmúlsz 25) abban a pillanatban bummm.. minden megváltozik. A homlokodra lesz írva, hogy: ELMÚLTAM 25 SEMMIT SEM ÉREK.


Ne legyél buta, kitől hallottad ezt a hülyeséget? :)

2018. okt. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

Persze, 25 évesen vége van az életnek :D Ezt honnan szedted? Nem láttál még 30-as, 40-es, stb. embereket normálisan élni, élvezni az életet?

Nekem pont 30 felett kezdődött igazán. Akkor éreztem magam a legjobban.

2018. okt. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Inkább 30 felett...
2018. okt. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

37 vagyok, fizikailag abszolút a topon, egy éve találtam meg életem szerelmét, a szex sosem volt ilyen jó, a pasik most is utánam néznek, és mind szakmai, mind önismereti szempontból is mostanra értem a csúcsra.

A gyerekeim már iskolások, egyre önállóbbak, végre kinőttem a naiv kislány korból, és 13 év pokol után kidobtam az apjukat.

Semmilyen feszesebb, huszonéves popsi kedvéért nem mennék vissza abba a korba. Inkább sportolok, és maradok az, aki most vagyok! 😊

2018. okt. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon rossz társaságba jársz, ha ezt érzed. Én pont 25 voltam, amikor egyszer az A38-as hajón egy koncerten bámult egy srác. Aztán odajött dumálni, egész normálisnak tűnt, amikor kiderült, hogy 25 vagyok (ő kb. 20-22 lehetett) ilyet szól: ááááá, te túl öreg vagy.

Lefagytem és rohadtul megbántott. Jött egy olyan időszakom, hogy öregnek éreztem magam, mert azt láttam, hogy a 30-as pasik is a 20 évesekkel jönnek össze.

Sok idő kellett, amíg megértettem, hogy nem a kor számít, hanem a hozzáállás, az életkedv, az igényesség önmagunk felé.

2018. okt. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
ilyen mentalitással tök mind1 mennyi idős vagy
2018. okt. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!