Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te felmondanál, vagy költöznél?

Te felmondanál, vagy költöznél?

Figyelt kérdés

Bp agglomerációjában lakunk már 8 éve.

3 éve vagyok a munkahelyemen, Bp-en, és nagyon szeretem. De egyre rosszabb a közlekedési helyzet. Ma reggel 2 óra alatt értem be kocsival. Délután kb 1-1,5 óra hazafelé. Imádok vezetni, de az elpazarolt időt utálom. Amit az 5 éves gyerekemmel is tölthetnék, azt a kocsiban vezetéssel töltöm.


Felmondani nem szeretnék, jó a munkahely nagyon. Jól keresek, rendesek a kollégák, rugalmasak, szóval minden szempontból ideális (és ez ritka manapság).

A lakhelyemet sem szívesen hagyom ott, mert azért manapság házat eladni venni elég nehéz.

(tehermentes a házunk)


Ti mit tennétek?


2018. okt. 16. 08:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én költöznék, a Csepel-szigettől jobb helyek is vannak, a jó munkahely ritkább, és mindenhol a nulláról indulsz, beilleszkedés, betanulás, lutri az egész... Lakásnak utána tudsz járni alaposan, ha rászánod az időt és az energiát. Jó ingatlant könnyebb találni, mint jó munkát. Én már több, mint 20 céget megjártam diákmunkával együtt, egy kezemen meg tudom számolni, hány volt ezek közül jó.
2018. okt. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Gyerek oviba beadására nem ügy találni valakit a közelben havi 20 ezerért.
2018. okt. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

"Gyerek oviba beadására nem ügy találni valakit a közelben havi 20 ezerért."


Ezt nem nagyon értem.

Nyilván egyedül nem hagyom otthon. Akkor keltsem fel hajnalban, és fél-6-kor adjam át valakinek, aki majd 6-kor beadja az oviba? És ezért még fizessek is? Kösz, akkor inkább költözöm... Vagy felmondok.

2018. okt. 16. 10:22
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen te döntesz!
2018. okt. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Londonban nekem is így volt, én költöztem, igaz alberletbol, gyerek nélkül szóval teljesen más a két szitu, de az a pár óra nekem is hiányzott, amit a dugóban hesszeltem el.

Plane ha gyerekem is lenne, ahogy írtad is, azt vele is tolthetned . Ha a munkád hosszú tavunak ígérkezik, akkor igen, szerintem hosszútávon jobban megeri a költözés. Még ha elég macerás is, mert eladni a házat, meg újat venni az azért nem kis dolog, meg költözni mindenki utál, de hosszútávon lehet mégis csak jobb lesz. Főleg, hogy az autosforgalom növekedésére lehet számítani a jövőben, tehát még hosszabb lesz az út...

2018. okt. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!