Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok elviselni az...

Hogy bírjátok elviselni az életet?

Figyelt kérdés

hogy élitek túl a rutint?

kiégtetek e már?

Mi a te történeted?

hogy tudsz elszámolni a bűneiddel?


én már nagyon nehezen viselem el ezt az életet, a kudarcokat, azt hogy másnak szebb, jobb, sikeresebb élete van.

Sokat gondolkodtam hogy miért kellet ezt a sok kudarcot és megalázást kapnom, de semmi értelmét nem találtam.


Én ebbe már nagyon belefáradtam.


Hogy bírjátok elviselni az életet?


35/f



2018. okt. 17. 21:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

hogy élitek túl a rutint?


Nagyon nehezen. Ezért is reménykedem, hogy valaha lehetek egyéni vállalkozó, bár az szerintem kockázatos és tippem szerint ők nem heti 40, hanem heti 90 órát dolgoznak.

De nem szeretem a túlzottan rendszeres, monoton, kötött heti/napirendet.


kiégtetek e már?


26 éves vagyok, de szerintem ki.


Mi a te történeted?


Itt annyi bántást kaptam, itt mindenki húdepozitív, húdeerős és tökéletes.

Lásd az eddig válaszaidat.

Leginkább a magányból van elegem, a feldolgozatlan gyászból és abból, hogy hiába tanultam rengeteg pénzt, szabadnapot, időt feláldozva, ott vagxok, ahol a part szakad.


hogy tudsz elszámolni a bűneiddel?


Nem gondolom, hogy olyan nagy bűneim lennének.



Az élet egy sz.r.

Mindenkinek.

Attól, hogy máshol fizikailag rosszabb, attól nyilván szenvedek a saját rosszomtól.


Nekem a legijesztőbb, hogy a környezetemben se jobb senkinek.


Csak az elmúlt bő egy évben és csak az ismerőseim közül több 25-30 éves is meghalt rákban, autóbalesetben, gyilkosság vagy öngyilkosság miatt.

Ha valahol boldog házasság kezdődik huszonévesen, ott a következőket látom: meghal az egyikük, vagy súlyos anyagi nehézségek vagy súlyos beteg az egyikük (pl rendszeresen mentő jön hozzá).

A munkája kvázi mindenkinek sz.r, kasszás, árufeltöltő, vonattakarító, az irodai "szalagmunkával" még jól jártam.



Egyszerűen ezt látom magam körül.

2018. okt. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
50%

Nagyon nem biztos hogy az a boldog, akit annak látsz. A pénz, a siker önmagában nem boldogít. A valóban jó házastársi, rokoni és baráti kapcsolatok tudnak boldogítani. Azt jogosan irigyled másoktól. Másfelől mindenkinek meg kell tudni újulnia napról napra, hétről hétre. Kellenek az életben kis célok és nagy célok. Viszont sokan azt a hibát követik el, hogy mindig várnak valamire, és nem tudják élvezni a jelenben az apró örömöket. A másik fontos feltétele a boldogságnak a felejtés képessége. El kell tudni engedni a múltat, miután a tanulságot levontuk belőle.

Ez nem egyszerűen elhatározás kérdése, van aki képtelen a boldogságra, de lehet a helyzeten tudatosan is javítani.

2018. okt. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
11-es átérzem a problémádat. Én is ugyanígy vagyok. Viszont nagyon idegesítenek ezek a hú de optimista válaszok. Könnyü mondani. :(
2018. okt. 18. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!