Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek az életemmel?

Mihez kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés
Kezdem azzal, hogy gyerekkoromba diszleksziát, diszkalkuliát, figyelem zavart állapítottak meg nállam, szóval a tanulás mindig is nehezen ment, nincs érettségim, de felnőttebb fejjel megpróbálkoztam vele esti suliba, de ott se ment a tanulás, szinte minden tárgyból 1-est kaptam, ezért otthagytam, nagyon rossz a memóriám, jelenleg nincs munkám szüleimmel élek, szorongok az emberektől, itthon jól érzem magam, illetve folyton azon rágódom hogy mi lesz így velem, nehezen megy a kommunikáció, emberi kapcsolataim 0 , illetve van 2 haverom de ők 200 km-re laknak. Félek attól is hogy munkahelyen ha lesz, nemtudom teljesíteni amit elvárnak. Itthon vagyok nagyon semmit tevéssel telnek a napjaim. Mit kezdjek magammal így? Főleg úgy hogy szorongok az emberektől
2018. okt. 19. 15:29
 1/2 A kérdező kommentje:
28f
2018. okt. 19. 15:30
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztonsági őr vagy valami féle otthon végezhető.
2018. okt. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!