Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jó élni?

Miért jó élni?

Figyelt kérdés
2018. okt. 24. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy megtapasztalj csodálatos, varázslatos dolgokat, érzéseket, látványokat, hangokat, ízeket!!!
2018. okt. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Mert ha van pokol akkor tutira oda fogok kerülni és annál az élet jobb.
2018. okt. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert tapasztalni, élményeket gyűjteni, tanulni, a céljaimért dolgozni és az álmaimat elérni egy baromi jó dolog számomra.
2018. okt. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még nem jöttem rá.
2018. okt. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert a gyerekkori traumákat különböző művészeti ágakba lehet fojtani, és mert vannak macskák.
2018. okt. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag bármiért jó élni, amt te annak tartasz.
2018. okt. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy idő után már semmi nem ad úgy igazán újat, mint mikor az a tipikus "első élményt" érzed. Pl első szerelem, első randi, első összeköltözés, első kisállat, első közös nyaralás, stb. Idővel olyan mintha minden ismétlődne, már nem nincs, vagy egyre kevesebb ez az "első" élmény, és a kisebb dolgoknak sem tud úgy örülni, mint régen.


Mégis, tudok a kisebb dolgoknak is még örülni és értem, miért jó élni, vannak ilyen pillanatok, és még csak nem is kell nagy dolgokra gondolni.


Az más más kérdés, hogy mi értelme van. Főleg, hogy nemrég halt meg egy közeli családtagom. Hirtelen és gyorsan, még ő sem készült teljesen fel, talán nem is lehet, pedig számított rá belül ő is. Mégsem volt rá készen mikor elment. Ez nekem ijesztő tudni, mindig úgy képzeltem, hogy ha odakerül az ember, addigra elfogadja, de nem így van sokaknál.

2018. okt. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!