Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti együtt tudnátok úgy élni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt tudnátok úgy élni párotokkal, hogy előtte többször hazudott, igaz kis dolgokról de itt maga a hazugság a lényeg?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok párom 28.

ő túl van már 3 komoly kapcsolaton , én 2őn, épp ezért tudom ,hogy több év az embet kap ezt-azt a párjától, ő kapott egy nagyobb plüssfugurát amire az eleje óta azt mondta ,hogy ő vette magának mert tetszett neki,(én ezen aludtam hónapokig)valamiért 2 nappal ezelőtt ránéztem erre a plüssre és éreztem,hogy rá kell ismét kérdeznem majd kibökte hogy na jó az exétől kapta...

És nem az első eset volt

Most azzal jön ,hogy kidobta és semmi jelentősége

Nem érti,hogy itt az a gond,hogy ha egy plüssről többször hazudik mit higyjek másról.. ráadásul ha ezt tudom nem alszom azon!

Többször voltak ilyen ehez hasonló füllentések , és egyszerűen nem tudom mit lehet így várni tőle.

Emelett viszont eljegyzett, minden nap elmondja ,hogy szeret bizonyítja is , de az elején pl volt egy lány "barát"aki amúgy kikezdett vele ezt sem tőle tudtam meg :/

Ti mit gondolnátok?


2018. szept. 8. 14:46
 1/9 Bétó apó ***** válasza:
11%
Húúú, ez aztán a hazugság!!! Tudod, ez legyen az életben a legnagyobb gondotok. Amúgy megnyugtatlak, kisebb hazugságai mindenkinek vannak, még neked is, csak lehet azt te bagatellnek tartod és nem veszel róla tudomást. Ez emberi tulajdonság. És hát az is aranyigazság, hogy aki sokat kérdez, annak sokat hazudnak, ezt se felejtsd el...
2018. szept. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%

Problémagyártás magasfokon.

Te mindig, mindenben igazat mondtál neki? 100%-ban?

2018. szept. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Igen. Minden ember hazudik, csak nem mindegyik derül ki. Átlagban 30 hazugság/nap jut egy emberre, de van akinél 300 is összejön. Emberek vagyunk, az emberi természet része a füllentés, csak van aki jobban, van aki kevésbé jól csinálja. A kis hazugságok, amikkel nem árt az ember senkinek, szerintem nem jelentenek akkora problémát, mint amekkora ügyet csinálunk belől, amikor kiderülnek. Szóval nem az a lényeg , hogy hazudik e az ember(mert az egyértelmű, hogy bárkivel előfordulhat), hanem az, hogy miben hazudik, mert az már nagyon nem mindegy.
2018. szept. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen én őszinte vagyok akkor is fájna neki egykét dolog lehet csak én gobdolom úgy hogy a párok közt legyen bizalom amihez őszinteség kell :/
2018. szept. 8. 15:01
 5/9 A kérdező kommentje:
akkor is Ha fáj egykét dolog* de inkább megmondo...
2018. szept. 8. 15:01
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
Ha én nem tudnék valakiben 100%-ig megbízni, azonnal szakítanék, nekem nem érne annyit ez az egész. Viszont nekem általában véve nem életfontosságú, hogy kapcsolatban legyek. Úgyhogy részben meg tudlak érteni, kérdező. Egyébként nem voltak jelek már a megismerkedésetekkor azzal kapcsolatban, hogy nem egy kimondottan őszinte valaki?
2018. szept. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
Ha valaki 24 évesen még plüssjátékokon problémázik, akkor az gyerek még. A felnőtt életben ennél pöttyet komolyabb problémák vannak.
2018. szept. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

Nekem a feleségem ilyen. Oltogatni akartalak azokkal a női "bölcsességekkel" amikkel a nők bizonygatják, hogy ők bizony hazudhatnak. De nem teszem.

Nekem már késő, kifele megyek a málnásból, de neked még nem! Az ilyen embereket kerüld el nagy ívben. Mindenki hazudik, de nem mindegy, hogy kinek. Aki már ilyen apróságban is hazudik, az a nagy dolgokban méginkább hazudozik majd. Jobb, ha most szakítasz vele, mert ez már csak rosszabb lesz.

Vagy hozzuk össze a feleségemmel, majd jól elhazudoznak egymásnak, úgyis össze illenek. Utána, ha tényleg olyan őszinte vagy, akkor férjül vehetsz. :-)))

Menekülj!

2018. szept. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol benne, minek mondtál neki igent, amikor megkért? Most függetlenül attól, hogy én ezen mennyire problémáznék meg mennyire nem, ha neked ez ennyire vízválasztó, akkor nem értem, miért nem léptél előbb. Ha már korábban is hazudott dolgokról/eltitkolta, akkor azért jogos a feltételezés, hogy a házasság után sem fog ez megváltozni.
2018. szept. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!