Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok azt elfogadnátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok azt elfogadnátok, hogy nem szeretnék nemi szerepek szerint élni?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, mint a férfi a versengő, nem sírhat, ő az aktívabb fél, jobban kereső stb. Nem szívelelem ezeket a nemi szerepeket és nem is természetesek, ezeket társadalmi rendszer alkotta meg.

Párkapcsolatot is csak úgy tudom elképzelni, hogy nincs dominánsabb és alárendeltebb fél, hanem mindketten egyenlők vagyunk, nincs az, hogy ki hordja a nadrágot. Azt látom, hogy sokan visszasírják a hagyományos nemi "értékrendeket", de én örülök annak, hogy nem csak nekem kell eltartani egy családot és, ha kell szeretném kimutatni az érzelmeimet és nem magamba tartani.

Nem hiszek a maszkulin és a feminim jegyekbe, mert ezek nem léteznek. Ez a kis cikk hatással volt rám.

[link]


2018. okt. 6. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Elfogadnám, de már foglalt vagyok. Mondjuk nekem a szexben fontosak ezek a dolgok, de csak ott.

Viszont mindjárt kapod itt az ívet, hogy ha egy férfi beszélni mer az érzelmeiről, akkor nyámnyila alak, meg hasonlók. Ennek szerintem az is az oka, hogy ma mindenki kemény meg tökös akar lenni.

2018. okt. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"Viszont mindjárt kapod itt az ívet, hogy ha egy férfi beszélni mer az érzelmeiről, akkor nyámnyila alak, meg hasonlók."


Üzenném nekik, hogy ők nem lesznek attól férfiak, hogy az érzelmüket bent tartják, inkább egy gyáva szar alakok lesznek ettől. Rühellem az ilyen maszkulin barmokat egy szót nem váltanék velük, mert egy majommal is értelmesebben lehet beszélgetni, mint az ilyen "férfiasnak" mondott hülyékkel.

2018. okt. 6. 12:58
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Nem attól férfi a férfi, amit írtál, hanem mástól.

Én szeretem ha egy férfi kimutatja az érzéseit és egyenlőek vagyunk egy kapcsolatban.

2018. okt. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Tudom, hogy nem attól férfi a férfi, de mégis azt látom, hogy a maszkulinságba teszik a férfi kategóriát. Egyik barátomnak barátnője rokonának most született gyereke és már férfias férfikéne akarják nevelni a gyereküket, esélyt se adnak arra, hogy legyen szabadsága és önmaga döntse el, hogy milyen szeretne lenni.
2018. okt. 6. 13:03
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
A cikket elolvastam közben, de nekem elég száraz volt, hemzseg az idegen kifejezésektől, nem vagyok biztos benne, hogy mindent jól értelmezek benne, de a felvetés jó. Én is gondolkoztam már azon, hogy a visszasírt régi világban azért férfi és nő gyakorlatilag együtt vezette a gazdaságot és/vagy a haztartast. Remélem, hogy van itt nálam okosabb, akivel tudsz erről beszélgezni.
2018. okt. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Férfi miert nem sírhat ?

Ez bataság !

Nekik is vannak érzéseik. Es igen ki kell mutatni a boldogságot ,szomorúságot ,fájdalmat !

Szexben azért maradjon fent a férfi nő viszony :) Nem alá-fölérendelt,de szerepek azért ne cserélődjenek fel ;)


Anya vagyok ,fiam van. Én őt erre neveltem :) Mutassa ki mindig mit érez !

Játszótéren mikor hallom ,hallottam ne sírj fiam ,meg katona dolod,egy férfi nem sír baromságokat ,még jobban tudatosult bennem ,ezert ez a sok érzelemszegény férfi ,mert már kiskorúkban ezt neveljük,táplaljuk beléjük.


Igenis mindkettő nem merje kimutatni az érzelmeit.

2018. okt. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem abszolút szimpatikus, amit írsz. És az pláne, hogy használod a fejed, és nem csak arra van, hogy ne a nyakadba essen az eső. :) Sosem szerettem az überférfias, macsó hímsovinisztákat.
2018. okt. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kevered a maszkulint a kobunko machoval, es nagyon sokan azt hiszik, hogy ferfiasnak lenni annyit jelent, hogy jol elvered az asszonyt, de ez nem igy van.


Nagyon-nagyon roviden, a feminin es maszkulin az csak energia, a feminin a befogado/teremto, a maszkulin a hodito/iranyito. Nem sok koze van a tarsadalom altal elenk allitott szerephez.

Es nem ellentetesek, hanem kiegeszitik egymast, mindegy milyen formaban. Ferfias ferfi-noies no, ferfias no- noies-ferfi.


Az igazi ferfi az mer sirni, az mer rozsaszin inget hordani stb mert tisztaban van magaval es, hogy ki o. Nem attol lesz ferfi, hogy o szereli az autot. Ugyanugy ahogy egy no is hordhat koszos kezeslabast es autot szerelhet, mint munka es megis noies marad.


Szoval igen. Elfogadnam.


A.J. Christian -Mit keresett Isten a halszoszobaban pont errol szol.

2018. okt. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!