Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van úgy értelme élni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van úgy értelme élni hogy egyik lány sem szeret és soha nem leszek boldog társas lény, amilyennek kellene lennünk normális esetben?

Figyelt kérdés

Egy újabb gonosz lány vert át legújabban. Azt hittem lehet valami vele, mert engedte hogy közeledjek, de most gyakorlatilag elutasított, pofára estem.

Folyamatosan csak az elutasítások. Hosszú évek óta.


Mikor sétálgatok az utcán és látom a nevetgélő párokat, elkap a düh, harag, a tehetetlenség érzése... valami nagyon keserű érzés lesz úrrá rajtam :(


Engem miért nem szeret senki?


Jó, az igaz hogy elég csúnya fejű srác vagyok. De akkor ennyi volt, nekünk tilos a szerelem?


F/27


2018. szept. 18. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

Nem tudom kedves szamárka, hogy ez miért van, de amennyire ma felbosszantott innen egy gerinctelen egyed,annál jobban tettek rá másfél órával boldoggá nem oly rég:D


Szóval az élet már csak ilyen, egyszer fent, és mindenki aratja méltó gyümijét:D

2018. szept. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
*egyszer fent, egyszer lent
2018. szept. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Arra még neme gondoltál, hogy megváltozz és ne sajnáltasd magad nap mint nap és ne siránkozz egyfolytában?


Nem hinném, hogy egy lánynak is érdekében állna az, hogy csak azért engedjen közel magához, hogy utána pofára ejtsen. Ilyen nincs.. Biztos, hogy történt valami, ami miatt így alakult. Lehet eljutott odáig a kapcsolat, hogy komolyra fordulhatott volna és ő ezt nem akarta így kihátrált.. de az ilyen megesik és el kell fogadni.


"Mikor sétálgatok az utcán és látom a nevetgélő párokat, elkap a düh, harag, a tehetetlenség érzése... valami nagyon keserű érzés lesz úrrá rajtam :("


Ezen felesleges dühöngsz..


"Engem miért nem szeret senki?"


Te saját magad szereted? Nekem az első tippem az lenne, hogy a viselkedésed miatt nem szeretnek, de lehet, hogy tévedek.



Én például 13 olyan okot tudnék mondani neked kapásból ami miatt biztos, hogy senkinek sem fogok soha kelleni, ha valamelyik is úgymond kiderül. Ez így lehet túlzás ezért annyit helyesbítek, hogy a lányok/nők körülbelül 95%-a azonnal kidobna, megszakítaná velem a kapcsolatot és a kukába tenne, ha megtudná ezeket.


Ezeknek a dolgoknak egy részén lehet változtatni, meg is próbálok változtatni.


Írj Listát magadról, hogy mi az ami szerinted a gond veled és mi az ami rossz benned és kezd el szépen úgy alakítani az életed, hogy ezek megváltozzanak és próbálj meg rajtuk javítani.

2018. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Paris Hiltonnak is csúf feje van,még is szeretik
2018. szept. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindenki tudta rajtad kívül, hogy nem lesz belőle semmi, hiszen rajongtál de a lány nem engedett közelebb és már többször elutasított.Ilyenkor nem megoldás az ajándék meg a várakozás meg a reménykedés.


Tedd a dolgod, élj-tanulj, bekopogtat a kölcsönös szerelem is ha nem járkálsz senki után csak éled az életed szépen.

2018. szept. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Igazi pszichopata vagy, ilyenekből lesznek a sorozat gyilkosok.
2018. szept. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Van persze. Sőt,gyakorlatilag csak egyedül van értelme élni.

A párkapcsolatok már nem olyanok, mint régen, manapság már csak a nyűg van velük, és abszolút nem hozzák vissza a rájuk fordított időt és energiát. Magadnak teszel nagy szívességet azzal, ha elkerülöd a nőket.

Rengeteg házas v. elvált pasas a fél karját odaadná, ha cserélhetne veled!

2018. szept. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

6

Nem hiszem, mert a pszichopatáknak nincsenek érzései, pláne nem vágynak arra hogy szeressék őket, míg a kérdező érez is és szeretetre is vágyik.


7:

Csak az nem mindegy, hogy valaki saját döntése alapján marad távol a nőktől, vagy alapból nem is tud nőt szerezni és így nincs választása.


Kérdező:

Sosem gondolkoztál azon, hogy megtanulj csajozni? Ha az utcán megnézed alaposan, látsz te ott tőled csúnyább, vagy tőled kövérebb, vagy tőled hülyébb, vagy tőled csóróbb srácokat is csajokkal együtt. Szóval nem csak egy ilyen dologtól függ ez. A fejedben is ott a gond, hogy naiv vagy a nőkkel és a szerelemmel kapcsolatban, nem tudod hogy kell csajozni, nem tudod hogy kell eljutni a megszólítástól legalább a bugyi lehúzásáig, ilyenek.

2018. szept. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 ez igaz, arra próbáltam rávezetni a kérdezőt, ha a saját döntéséből marad távol a nőktől, rengeteg szenvedést megspórolhat.
2018. szept. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!