Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak, ti lennétek nőneműek?

Férfiak, ti lennétek nőneműek?

Figyelt kérdés
2018. okt. 25. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem. Jó, azaz jobb így.
2018. okt. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. okt. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

Nem.

Lehet az is benne van, hogy így születtem és ezért igazán sosem fogok tudni belegondolni, de szerintem alapjáraton hátrányosabb nőnek lenni. Mindenki megbámul, beszólogat, irogatnak folyamatosan és nagyban mennek az olyan nyomulások is, amik csak a szexre mennek és trófeának tekintenek. Ezek férfi oldalról nincsenek. Nyilván van a női oldalnak is rengeteg előnye, mint játszani velünk, nagy a választási lehetőség, illetve mégis ők a szebbik nem.

2018. okt. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Tuti, hogy nem lennének. Megpróbálják meggyőzni a női nemet, hogy milyen jó nekik, mennyi előnyük, hogy a férfiak értük áldozzák az életüket, és az elnyomás már nem létezik sőt egyesek szerint a múltban sem létezett, és hogy milyen csodálatos gyereket szülni, főzni, mosni, takarítani, a valóságban viszont ezeket sosem vállalnák be ezzel is mutatva, hogy mennyire nem jó nőnek lenni valójában szerintük.
2018. okt. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Simán. Ha túl lát az illető ezen a posztmodern álszent eröltetett narratíván miszerint a férfiaké a világ, akkor látni lehet hogy sok helyen természetes és megkérdőjelezhetetlen előjogaik vannak.

Meg se tudom számolni hány kényelmes irodai munkahelyre nem vettek fel azért mert ők inkább hölgy kollegát keresnek. Persze most írhatjátok hogy van ahova férfi kell. De míg elöbbi kényelmes irodai munka légkondis helyen netto 1100 körül, utobbi általában nehéz fizikai kültéren netto 700-800-ért. És ha ezt bárhol panaszolni merem akkor kétségbe van vonva a férfiasságom.

Legtöbb buli helyre csajok ingyen vagy kedvezménnyel mennek be. És a párkeresés is könnyebb nekik. Bárki bármit mond a srác próbálkozik, a csaj válogat.

Jelenleg a nők ha sztereotíp férfi munkát szeretnének végezni támogatva vannak. Olyan pályákra ahol elvárás a fizikai erőnléti a férfiak elé kiállított mérce felét se kell megütniük. Emellett a sok nyugati országban bevezetett politikailag korrekt munkahelyi kvóta miatt most akkod is közülük kell majd alkalmazni ha a másik jelölt képességei alapján jobban megérdemelné a poziciót.

Nők ugyan azokért a bűncselekményért sokkal kevesebbet kapnak. Illetve egy-egy válás esetében a gyermek körül zajló viták elenyésző részét nyerik a férfiak, szinte nullát.

Ha az utcán szóváltás alakul ki egy férfi és egy nő között, mit gondolsz kit fognak az önjelölt szőke hercegek megmenekíteni és kit fognak reflexből ellökni vagy pofánverni? Rendőr kit fog elöbb előállítani?

Arról pedig hogy hétköznapi öltözködésben és önkifejezésben mennyivel több lehetőségük van, anélkül hogy homokosnak legyenek nézve, már ne is beszéljünk.


A menszesz szr lehet, és király helyette állva pisilni a nyílvános wc kagyló érintése nélkül. De asszem végeztem annak a sorolásával ami hiányozna.

2018. okt. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok. Míg írtam érkezett pár válasz. Arra reagálnák hogy normális helyen az főz, mos és takarít aki otthon van. Ha mindketten dolgoznak akkor a házimunkán is oztoznak. Nálunk mindig így ment, és szerintem a fiatalabb generációkban mindenkinél.
2018. okt. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Próbaképpen, 1-2 hétig biztosan. Hosszútávon semmiképp.
2018. okt. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1-2 nap elég is lenne belőle :D. Csak hogy kipróbáljam...

Jobb férfiként.

2018. okt. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze, szerintem nem számít olyan sokat.
2018. okt. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%

18:49 az a probléma, hogy azt hiszed nőként is férfi fejjel gondolkoznál. Azt nem értik meg a férfiak amikor irigykednek, hogy a nők máshogy gondolkoznak. Lehet, hogy ti örülnétek, hogy könnyebb lenne párt szerezni. De egyrészt ez valójában azt jelenti, hogy sok férfi egy lukat vagy száextárgyat lát benned oszt más semmi, másrészt a nagyrészük nem túl jó minőségű, harmadrészt, és ez lenne a lényeg: a legtöbb nőnek nem a szex körül forog az élete.

Sok dologgal a felsoroltak közül normális ember a hétköznapokban nem találkozik (pl börtön remélhetőleg), egy felnőtt embernek meg nem akörül forog az élete (pl az ingyé bulizás) emellett a létező előnyökhöz is 100 hátrány tárul de erről már nem szól a fáma, mert ahogy az előbb is mondtam, a férfiak férfi aggyal képzelik el azt az egészet és eszükbe sem jut vagy vagy átélni sem tudják.

2018. okt. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!