Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők, ha az általatok visszauta...

Pumukli alfahím kérdése:

Nők, ha az általatok visszautasított, átlagos kinézetű férfi, idegosszeomlást kapna és bekerülne a kórházba, mit tennétek? Bemennétek hozzá bocsánatot kérni? Lehet jelenteni.

Figyelt kérdés
2018. okt. 25. 18:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
90%

Ha én idegösszeomlást kapnék a hülye kérdéseidtől bejönnél a kórházba személyesen bocsánatot kérni?


Menj aludni, pumukli...

2018. okt. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
75%
Ez az igazán szánalmas, amikor valakinek már a neten, egy névtelen fórumon is le kell tagadnia, hogy miket csinált.
2018. okt. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
82%
Milyen emberi kapcsolatról beszélünk?Miből gondolod, hogy idegösszeomlást kapna?
2018. okt. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
83%
Mit tennék, szörnyülködnék egy sort hogy ennyire életképtelen, aztán élném tovább az életem. A teljesen átlagos kinézetű és átlagkeresettel rendelkező férjem valószínűleg nem akarná elhinni, hogy ilyen létezik, szóval esetleg ő bemenne hozzá körberöhögni :)
2018. okt. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
88%
Megvetem az érzelmi zsarolást.
2018. okt. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
85%
Mindenki tisztában van vele, hogy a munkaügyis, szép nos meg egyéb hülye kérdéseket te írod ki. Persze tagadd le, de felesleges😂
2018. okt. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen hülye kérdést... Igazából a már leírt véleményeket osztom, vagyis nincs miért bocsánatot kérnem. Ha nem tudom valakivel elképzelni, hogy együtt vagyunk, nem megyek bele. Az meg hogy engem hibáztat, mert ő nem bírja elviselni a kudarcot, jellemgyengeségre vall. Először saját magát kéne rendbe tennie, és aztán próbálkozni a másik nemnél. Ettől függetlenül sajnálom az ilyeneket, de én társ szeretnék lenni a társamnak, nem a szülője.
2018. okt. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!