Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az átlagos pasikhoz túl jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos pasikhoz túl jó vagyok, de a jó pasikhoz nem elég jó?

Figyelt kérdés
Más is érezte már így? Olyan lányokat kérdezek, akik amúgy tényleg csinosak, vékonyak, mégsem jön össze kapcsolat jó pasival.

2017. dec. 19. 20:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%

Súlyos önbizalomhiányban szenvedsz. A magadfajták gondolkodnak pontosan így, ahogy te.


És ki az átlagos, ki a jó pasi?

2017. dec. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
Nem baj majd 40fele alakulni fog az.Csak azt a pasi szót felejtenéd el,összerándul a gyomrom.Én csak egy ócska férfi vagyok nem lány.
2017. dec. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Hát akik a saját megítélésem szerint átlagosak vagy jó pasik. Jó pasi = magabiztos,sportos,jól néz ki,okos...


Nincs önbizalomhiányom, csak a tapasztalataim ezek.

2017. dec. 19. 20:53
 4/27 anonim ***** válasza:
77%

Ezt az átlagos pasik is tudják akiket kábítasz és kinyalják a segged? Miközben te legbelül teljesen hülyének nézed őket?


Ezzel a feltételezett skizofrén és velejéig romlott belsővelegy normális férfi sem fog veled szóbaállni de az "átlagosaknak+ is hamar felnyilik a szeme.


Neked kell vátoznod gerzeborza :D

2017. dec. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Túl jó vagy? Hűha.
2017. dec. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
45%

Itt vagyok:D és am céltudatos vagyok, elértem már dolgokat koromhoz képest, külsőre is rendben vagyok, de a jobb pasik nagy része lyukra megy, és lehet kegyetlenül hangzik, de nekem fontos a külső (ami nem kockahast jelent) mindenkinek más az ideál, de most csak azért egy pasival összejönni mert jól bánik velem és értékel, de én külsőre nem vonzodom hozzá.. az sem jo:) szoval jelenleg inkább szingli.

Meg eléggé bántó volt amikor kb egy tárgynal nem tekintenek többre egyes pasik, pedig azért értékesebb nőnek tartom magam,mint h csak ürítesre használjon vlki xd ugy nem kösz

2017. dec. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
#4 hol írtam olyat, hogy bárkit is kábítanék? Jesszus, és még én vagyok skizofrén, mikor te képzelsz be nem létező dolgokat :D
2017. dec. 19. 20:55
 8/27 anonim ***** válasza:
37%
a jó pasiknak csak üritésre kellenél,vagy megcsalnának.
2017. dec. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
#6 köszi a választ. Mondjuk jobban megnézve, a legtöbb szép lány ismerősöm nálánál jóval csúnyább pasival van, gondolom, mert a jó pasik tényleg csak lyukra mennek..
2017. dec. 19. 20:57
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

#9

vagy mert a szépség relatív, meg nem minden a külső?

Fontos a vonzalom, de szerintem nem csak sportos testű kék szemű nagyon okos férfiakba lehet beleszeretni. Nők esetén meg nem csak a 90-60-90 testalkattal rendelkező, feszes fenekő hosszú combú nőkbe. Mindenki így választana párt, akkor előbb vagy utóbb kihalnánk.


Mi az, hogy te jobbat érdemelsz, mihez képest jobbat... Meg mi az, hogy barátnők beérték csúnyával, látszik a helyzet... Lehet azt a csúnyát jobban imádja mint azt imádnád akiről álmodozol...


Az egész gondolatmenet hülyeség ahogy van

2017. dec. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!