Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kezdjek magammal?

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Igazából ocsmány vagyok, mint a k*rwa élet és még hülye is.

Azon gondolkoztam, hogy mit kezdjek magammal és aztán rájöttem, lehetek akár szerv donor is a pénzt, amit kapok érte meg odaadnám egy árvaháznak vagy egy szeretetszolgálatnak.

Szerintetek jó ötlet lenne?

Végülis annyi pozitív dolog van bennem, hogy makk egészséges vagyok és valamivel legalább hasznára válhatnék a társadalomnak.


2018. okt. 25. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem írj ki gyakorira egy önsajnáltató kérdést, hátha lesz olyan, aki tényleg megsajnál.

Oh wait...ez már megtörtént.

2018. okt. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1 önsajnáltató...mert pont idegenektől várok megnyugtatást akiket soha nem is láttam és soha nem is fogok látni.

A kérdésre válaszólj vagy ne is írj többet, köszi!

Az egyik májamat tényleg odaadnám valakinek, mert hát jobb adni mint kapni és, mint mondtam makk egészséges vagyok

2018. okt. 25. 23:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért vèlekedsz így?
2018. okt. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy kérdező?

Mesélj még magadról valamit légyszives.legalább kiadod magadból a dolgokat

2018. okt. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A társadalom a csúnya embereket nagyon rosszul kezeli. Ilyeneknek akarsz hasznos lenni?

Attól hogy csúnya vagy és buta saját magad számára, meg nem jelenti azt hogy kompenzálnod kell szerv donorsaggal.

Csináld amit szeretsz, keress egy célt, és abban legyél jó.

2018. okt. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha hülyének érzed magad, akkor tanulj. Azzal hogy nyugtázod magadban hogy hülye vagy, nem leszel se okosabb, se hülyébb. Maximum olyan leszel aki feladja, és beletörődik a saját nyomorába, problémáiba.Tudod ha elolvasol egy(több) jó könyvet szórakozva fejlesztheted a szókincsedet. Szebben kitudod majd fejezni a gondolataidat. Ha szebben kitudod fejezni a gondolataidat, azt követően a véleményedet is értelmesebben, logikusabban ki tudod fejteni , és máris okosabbnak gondolhatod magad(és mások is),ugyanis manapság egyre kevesebb ember tudja összetetten, logikusan, kifejteni a véleményét egy adott témában. Az a szép magyar nyelvben hogy nagyon sokrétű, választékosan kifejezhetjük gondolatainkat. De a tudomány sokszor megáll a "hallod g**i"-nél. Ha már választékosan kitudod fejezni magad akkor már nem fogsz hülyének tűnni. Mit értesz az alatt hogy ocsmány vagy? Mit gondolsz magadon ocsmánynak? Miért gondolod magad ocsmánynak? Ha halálod után képes vagy felajánlani a szerveidet az egy nagyon önzetlen gesztus. Sokan nem lennének képesek rá(én sem). Bár nem tudtam hogy ez után lehet kapni pénzt de ha te felajánlanád jótékony célra, az szintén nagyon kedves tett lenne. Ha téged nem zavar hogy a szerveidet halálod után kiveszik és másba ültetik át, akkor ez egy jó ötlet lehet.
2018. okt. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tessék én is ezen gomdolkozom hogy mit is kezdejk magammal?

már vagy 4 éve de rá jöttem hogy utazni akarok és szeretek vezetni, szóval olyan munkát vállalok ahol ezt meg tudom tenni, találj ki valamit de ez a szerv donor egy nagy hülyeség, menj el valammerre kirándulj, utazz, sokkal jobban érzed magad aztán találd ki mit is akarsz?

Sosincs lehetetlen, az ember mindenre képes csak akarni kell és tenni érte,soha sem szabad fel adni, az élet egy játék amit játszani kell.


20F

2018. okt. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja és olvass könyvet azzal fejleszted a szó kincsedet is :-)
2018. okt. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

És ki mondja, hogy a világ csak a szépeké és az okosoké?

Én is segghülye vagyok, és még anyám is rondának tart, de mégis élvezem az életem, vannak barátaim, hobbijaim, és tartalmas életem.

Nem mindenki született arra, hogy megváltsa a világot.

Egyébként meg lehet úgy is segíteni másoknak, hogy nem zsigereled ki magad (szó szerint). Önkénteskedhetsz pl, segíthetsz adományt gyűjteni, ilyesmi...

2018. okt. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Valahogy én is igy vagyok, csak sajnos a depressziós lányokat nem lehet megtaláőlni amilyen én vagyok. A sok ribiből meg nem is válogatok inkább. Én tervezem végre kinyírni magam, és ezzel a donor dologgal nem is mondtál hülyeséget. Köszi :)

17F de ez gondolom nem lényeg.

2018. okt. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!