Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertek valami alternatívát...

Ismertek valami alternatívát Frontin helyett?

Figyelt kérdés

2018. okt. 26. 01:15
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Mivel a THC illegális a pszichoaktív hatása miatt illegális itt Magyarországon, ezért legálisan tényleges marijuanat sehol. Viszont a benne lévő Cannabinoid (továbbiakban CBD) van jótékony hatással a szervezetre, neked erre van szükséged, ami már legális. Olvass utána a CBD olajnak.

- Vérnyomáscsökkentő hatása miatt, ha vérnyomáscsökkentő gyógyszert szedsz, akkor óvatosan alkalmazd. -

2018. okt. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%

Sz.e.x. Az megnyugtat,megszepit,zsirt eget,kisimitja a rancokst.

N

2018. okt. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#4: Az is igaz. :D
2018. okt. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vannak nyugtató gyógynövények, amikből lehet elég hatásos teát csinálni (citromfű, komló, orbáncfű, stb.), csak az ugye idő, meg energia (illetve az orbáncfűt nem szabad vérhígítóval és fogamzásgátlóval szedni, meg napozni a használata közben). Illetve esetleg még valami kivonatot kereshetsz, ha nem akarsz teakészítéssel foglalkozni (pl. valeriana), bár ezek mind álmosítanak is.
2018. okt. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Több mint fél éve nem alszok rendesen. Legtöbbször csak pár órát tudok, néha sikerül hellyel-közzel öt órát aludnom.

Másnap viszont napközben kimerültnek érzem magam állandóan.

2018. okt. 26. 12:21
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Nekem Ketilept-et írt fel pszichiáter alváshiányra, de persze egyéb problémáim is voltak/vannak, és te nem tudom, milyen megoldásra gondoltál (természetes módszerrel ugyanazt a hatást úgysem lehet elérni, mint szintetikus szerekkel).
2018. okt. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"természetes módszerrel ugyanazt a hatást úgysem lehet elérni, mint szintetikus szerekkel"


A legerősebb gyógyszerek növényi hatóanyagokból vannak (esetleg szintetikusan előállítva egy másik vegyületből, ha az olcsóbb, mint az eredetiből kinyerni)


De egyébként a legális nyugtató növények nem fognak olyan gyorsan hatni, viszont ha hosszútávon fogyasztod, akkor felerősödik a hatásuk és kevésbé kevésbé kell aggódnia mellékhatások miatt is. + Kérdező, a melatonint próbáld meg, ha az elalvásod idején is változtatni akarsz. (meg persze kerüld amennyire lehet, azokat a dolgokat amik rontják az alvásminőséged pl.: stressz, alkohol, telefonozás, számítógépezés későn (vagy legalább kék fény szűrőt használj), stb.)

2018. okt. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Mindenkit felpontoztam.

Igyekszek majd utánajárni a javasoltaknak.


Egyébként az alváshiányon túl más problémáim is vannak. (depresszió, szorongás, pánikroham, fáradékonyság...)

2018. okt. 26. 15:34
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Én sertraline -t kaptam depresszióra, és helyreallt az alvasom is.
2018. okt. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Skullflower válasza:
50%
Probald ki a kratomot, ha csalodtal a tobbi gyogynovenyben.
2018. okt. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!