Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Titkolnád a barátaid, kapcsola...

Titkolnád a barátaid, kapcsolatod érdekében a füvezést, gyógyszer függőséget (xanax, frontin. )?

Figyelt kérdés

Akik ismernek, azok biztos becsapva éreznék magukat és csalódottak lennének ha megtudnák hogyan élek, ebből kifolyólag sajnos a saját érdekem is, hogy elrejtsem ezeket mások szeme elől, elvégre ki akarna egy olyannal foglalkozni aki még gyógyszerre iszik is néha, így persze hogy megijeszti az embereket ez a dolog, hisz nem jártasak benne.

Bár kiegyensúlyozott, viszonylag boldog huszonévesnek tartom magam, úgy voltam vele mindig is hogy egy élete van az embernek, használja ki azt, hogy most ki milyen módon teszi az mellékes, hisz van aki az úgy öregszik meg hogy az életének a 60%-át nem használta ki soha, pénz, mentalitás, idő hiányában.


2018. febr. 25. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Szóval szerinted az az élet helyes "kihasználása", ha füvezel és gyógyszerezel?


Szerintem vagy szokj le, mert ha már te is rejtegetni valónak látod, az elég necces...

Vagy mondd el, max megszakad egy két barátságod, de legalább őszinte voltál...

Vagy ne mondd el, nincs közük hozzá, kit érdekel...


De a saját és az egészséged érdekedben mondom, hogy inkább szokj le...

2018. febr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem titkolom az ilyesmit. Bár itt nem függőség.


De a te eseted más lehet. De egy barátság közelségét egy idő után pont az adja, hogy közel engedjük a másikat, hogy igazán lásson. De ezt az olyanokkal, akik tényleg olyanok nekünk. Neked kell érezned.


Az a baj, hogy azt érzem abból, ahogy írsz, hogy igazából valami felvágásból, kivagyiságból mondanád el. Nem azért, hogy mélyítsd a barátságot.

2018. febr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem szégyellek semmit a barátaim vagy a társam elől, maximálisan vállalom önmagam annak minden esetleges következményével együtt. Nem tudnék és nem is akarnék hosszútávon hazugságban élni, rég kinőttem már a megfelelési kényszert. Arról nem is beszélve, hogy csak olyan emberekkel veszem körül magam, akik szintén az "élj és hagyj élni" elv szerint élnek.
2018. febr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!