Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Boldog vagy? Ha igen, miért,...

Boldog vagy? Ha igen, miért, ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés
2018. okt. 26. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
nem. mert nem.
2018. okt. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert a távolság miatt nem lehetek azzal a fiúval akit szeretek
2018. okt. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Hogy miért? Mert látom az élet szép oldalát. Januárban egy csodás gyermek anyukája leszek, és a párom hihetetlen fantasztikus apuka lesz.

Már most nagyon sokat köszönök az életnek és hálás vagyok, hogy élek. :)

2018. okt. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jelenleg igen, mert 1, egy képzésre járok, ahol 2, megismertem egy olyan személyt, aki motiválóan, pozitívan hat rám.
2018. okt. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem


-Nincsenek barátaim még haverjaim sem. Kb minden emberi interakciómnak "oka" van. Pl.: X dolgot kell egyetemen csinálni, ezért arról beszélek valakiről, vagy boltban veszek valamit.


-Rossz a közérzetem. Mindig fáradt vagyok.


-Alacsony az önbecsülésem. Nem vagyok megelégedve a külsőmmel. Konditerembe járok, futok, boxolok, szóval ha az átlagot nézzük nem vagyok olyan rossz fizikai állapotban, de én rettenetesnek tartom ahogy kinézek.


-Zavar, hogy semmiből sem vagyok kiemelkedően jó max átlagos vagy picit átlag feletti.


-Kb 5 éve nem volt barátnőm.


-Páran azt hiszik meleg vagyok.


-Kórosan szorongok. Olyan durván, hogy 5-10 percen át kell győzködnöm magamat, csak hogy elhagyjam a lakásomat.


-Plusz van pár ember, akik basztatnak a szorongásomból eredő fizikai tünetek miatt... amitől jobban szorongok.

2018. okt. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

igen is meg nem is.

igen,mert gyönyörű családom van,szép feleségem,szép kislányom,egészségesek vagyunk,ez meg így egybe ritka kincs.

viszont a vállalkozásomban a megélhetésemben az utóbbi 2 évben állandóan bezavar valami rajtam kívül álló dolog a kiegyensúlyozott működésbe ami idegileg felőröl lassan.

2018. okt. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Boldog vagyok, mert szeretem Istent és Isten szeret engem.
2018. okt. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Változó, valamikor az vagyok valamikor nem, próbálok rajta változtatni, most is aludnom kéne már és megint el ba....m,

Így nehéz lesz ki alvatlanul a mai napon új életet kezdenem, de ma mikor fel kelek csak boldog leszek, mindenben csak a pozitív dolgokat fogom látni és végre el kezdem tanulni a nyelvet aztán egy idõre le is lépek auf widerstehen Ungarn, Österreichbe vagy is Ausztriába aztán az angolt is meg tanulom és amíg fiatal vagyok addig csak utazok és fel fedezem a világot majd, csinálok egy kis farmot, szóval ha ezeket el érem nagyon boldog leszek.


20F

2018. okt. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!