Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha próbaidő alatt felmondok...

Ha próbaidő alatt felmondok azt hogyan kell megtenni?

Figyelt kérdés

Ma lesz az első betanulós napom, tegnap csak oktatás volt. Gyárba vettek fel operátornak de nagyon nehéznek tűnik és én soha nem dolgoztam ilyen helyen. Munkaközvetítőnél írtuk a munkaszerződést ők küldtek el üzemorvoshoz. Akkor nekik kell írnom egy levelet? Honnan tudok mintát nézni ehhez? A munkaközvetítőnek kell bevinni? Vagy a cégnél a csoportvezetőnek? Vagy HRsek akik interjúztattak? A munkacipőt köpenyt szekrénykulcsot belépőkártyát kinek kell leadnom?

Úgy érzem ez aunka nem nekem való és lesz hamarosan új helyem elvileg csak az lehet pár hét.


2018. ápr. 25. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:

aki a munkaszerződésen szerepel munkáltatóként, annál kell felmondanod


legjobb ha írásban, de az e-mailt is elfogadják, sőt, az sms is szabályos

2018. ápr. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jelenléti ívet amúgy kell vezetni? Ja igen olyan papírt hol adnak? Vagy a belépőkártya alapján ha lehúzom érkezéskor távozáskor úgy kapok fizetést majd?
2018. ápr. 25. 08:14
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Első nap után felmondanál? Adj magadnak legalább két hetet, annyi idő alatt valóban kiderül, képes vagy-e ellátni a munkát.


Mindent ilyen gyorsan feladsz?

2018. ápr. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tudom h sz**r melo en is csinaltam de legalabb probald meg... ha egy napot birsz akkor annyit de legalabb kifizetik
2018. ápr. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is igy voltam... gyarba felvettek a 3. Nap utan felakartam mondani... arra fogtam hogy nehez volt, de igazából nehez volt visszaszokni 6 honap munkanelküliség után... (nem is akarzam ide jelentkezni, egyedul innen hivtak, es muszaj volt mennem)

Nos. 3 hónapig netto 90.000 ft, próbaidő utàn netto 150.000. Aztan munkaszerzodes modositas, pozicio modositas 6 honap utan, netto 200.000 ft.....

2.5 év utan hagytam ott őket nettó 250.000 fizuval, ugy hogy csak 1 erwttségim volt....

Gyorsan tanultam cegen belul.....

Sajnálom, hogy ott kellett hagynom, de jött a jobb ajanlat....

2018. ápr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Voltam olyan gyárban, ahol az első szünet után felakasztották a köpenyt a kerítésre és leléptek :) Meg egy csomóan szó nélkül, olyankor kiküldik a papírokat. Egyébként beszélj a közvetlen főnököddel, az a legtisztább, ő segít elintézni a ruhák visszavételét, aztán mehetsz a munkaközvetítőhöz papírozni.
2018. ápr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!