Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nem igazságtalan...

Szerintetek nem igazságtalan hogy valaki gazdagságba éli le az életét más szegénységbe? Miért érdemel a világ javaiból az egyik ember többet mint a másik? Ti újjá akarnátok születni gazdagként?

Figyelt kérdés

2018. okt. 29. 19:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%

Nahát, ha valaki tudja mi a szegénység az én....

Nem irom le, hogy sokszor nem volt mit enni, és sokszor a lefagyasztott kenyeret ettem.....

De lehet ez kellett ahhoz, hogy most ne kelljen nélkülöznöm, minőségi kaját tudjak enni. Nem élek most se gazdagságban, de nem kell néznem semminek az árát, még hónap végén se. Lett megtakaritásom is, és nem sokára saját házam is lesz.

Engem nagyon motivált az, hogy végre vége legyen annak a nyomorult csoróságnak....😒

2018. okt. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Az igazság csak egy emberek által generált fogalom. A világ soha nem igazság alapon működött. Sőt, alapvetően a világ kegyetlen, ami végül is szintén csak egy emberi fogalom.


Az élet gyakorlatilag csak történések sorozata. Elindulsz valahonnan és vagy, esetleg eljutsz valahová. De a végén ugyanoda kerül mindenki, a föld alá. Rajtad áll bizonyos fokig, hogy használod ki az idődet.

2018. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"ne kelljen nélkülöznöm, minőségi kaját tudjak enni."


Így -ha eljön az időd- a kukacok is minőségi kajához jutnak majd.

:)

2018. okt. 30. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
54%

#13 az már engem nem hat meg...

És ismerem az összes ilyen közhelyet, ilyeneket csak az találja ki, aki sose volt igazan szegény, vagy nem tud ellene tenni.

Mert hidd el sokkal jobb teli hassal lefrküdni, meleg lakásban lenni, mint csirke farháttal karácsonyozni.....

2018. okt. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14#

Pedig milyen jó is a húsleves farhátból. Mostmár lehet, hogy az is lesz a karácsonyi menün

2018. okt. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Inkább egy finom marhavelőscsont meg libamáj.

Farhátba annyi tápérték meg élvezeti érték van,mint egy cipőtalpban.

2018. okt. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk dolgozz meg a gazdagságért, ne reinkarnálódni akarj.
2018. okt. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!