Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől vegán a vegán sampon?

Dvtk fan kérdése:

Mitől vegán a vegán sampon?

Figyelt kérdés
Kedves vegán emberek. Az addig megvan,hogy nem használtok, nem esztek semmi állati eredetűt, de légyszives homályosítsátok fel az én kolbászos tojásrántottát faló, gyapjú pulóvert viselő lényemet, miben tér el a vegán sampon a normáltól.

2018. okt. 31. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem vagyok vegán, de maga a vegán szó azt jelenti, hogy tisztán, 100-ban növényi eredetű, semmilyen állati eredetű származékot nem tartalmaz.

Pl a samponokban elő szokott fordulni minimális százalékban az összetevők között pl tojás, tejfehérje, stb. Namost ami minősített vegán termék, abban semmi, még olyan állati dolog sincs, amihez amúgy nem kellene megölni a jószágot.

2018. okt. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt nem tudtam, hogy minimális állati eredetű összetevője is van a samponoknak :)
2018. okt. 31. 20:59
 3/6 anonim válasza:
85%
Nincs benne állati eredetű összetevő és nem tesztelték állatokon.
2018. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
attól még lehet egy sampon "nem vegán", hogy nincs benne állati származék. hogy hogyan? ha állatokon tesztelték. ugyanis a veganizmus nem csak az állati termékek használatának mellőzést jelenti, hanem az állatok kihasználásának ellenzését is.
2018. okt. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4-es igazad van, köszi a pontosítást, 1es voltam :)


Kérdező! Neked meg egy érdekesség:

[link]

2018. okt. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%

+ a vegán termékeket nem tesztelik állatokon, míg a normál termékeket igen. Rengeteg állat hal meg és szenved éveken át ezektől a kísérletektől:


[link]

2018. nov. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!