Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyetemre járok, de az élethez...

Egyetemre járok, de az élethez valójában nagyon buta vagyok. Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

A tanulás jól megy. A tananyagot meg tudom tanulni és le is tudok vizsgázni belőle, de amint kilépek a tanteremből teljesen laikus vagyok az élethez.

Van megoldás, vagy hülye maradok egy életen keresztül?


2018. nov. 1. 23:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha ez így felmerült benned, akkor hidd el, nagyon sok veled egykorúnál jóval okosabb vagy. Mert általában az okosabb emberek kételkednek magukban, a hülyék viszont nagyon magabiztosak.
2018. nov. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha jó tanuló vagy akkor lefogadom szereted bújni a tananyagokat. Olvass olyan könyveket amik rávezetnek téged az életre. Hazaiak közöl Szabó Péter könyve indítónak szerintem tökéletesek lesznek. Nyilván nem hasonlítható össze az egyetemhez, mert az élet sokszor nehéz és lehetetlennektűnik, de minnél többet foglalkozol vele annál erősebb vagy ami megkönnyíti azt. Ennek viszont nincs vége csak mikor meghalunk, addig folyamatos kihívás az egész amiket ha teljesítesz előbbre jutsz, és gazdagodsz kívül & belül.
2018. nov. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!