Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit írhatnék nekik?

Mit írhatnék nekik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy nagyon jó barátomnak 10-én lesz a születésnapja. 20 éves lesz ami nagy szó hisz a második X, ezért különleges ahándékot szeretnék neki adni. Ha azt mondom hogy imádja a Hipermarketet akkor még finoman fogalmaznék. Az első cd-üket akartam neki adni, amiben a zenekar fényképbe van amin az aláírásuk van. Viszont sajnos nem találok eladó példányt. Szerintetek mit írhatnék a zenekarnak? Minden féle képp egyedi, "tőlük származó" ajándékot akarnok neki adni.

2018. nov. 2. 22:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Na, este van..:) Hiperkarma akar az lenni...
2018. nov. 2. 22:18
 2/4 anonim ***** válasza:
A telefon eldönti, mit akarsz írni :D
2018. nov. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez is olyan mint egy nő, be se fejeztem de találgat...:)
2018. nov. 2. 22:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért nem azt írod, hogy:

Kedves Hipersztráda! Rövid leszek mert biztos vannak olyanok akik hosszan írnak. Óriási rajongótok nem én vagyok, hanem egy nagyon jó barátom, ezért veszek tőletek egy neki dedikált albumot, amivel egyúttal támogatom a következő lemezetek elkészültét is. Van rá 8 napotok! Vagy megvárja még elkülditek neki.

Ez a kedves mirőlszól önzetlenül küldi nekem hozzá a linket: [link]

Egyszer már írtam valahol, de kevesen jelentkeztek, talán majd itt:

mirőlszól A4-es lap, szalvéta és papírzsepi 7435 Ft + pktsg, vagy átküldöm szkenelve így az ár csak 7435 Ft.

Amúgy meg a Hiperkamra köv. albumáért érdemes lenne tényleg (bár egy szalvéta is néha milyen hasznos, vagy a zsepi, na az sosincs mikor kellene), igaz én inkább kiadtam volna összesen 400db sorszámozott albumot 6E-ért, és azért még ki is adtam volna 6E-t, feltéve ha a Hiperkocka is vesz tőlem egy csomagot melynek tartalma egy mirőlszól zsepi, szalvéta és A4-es lap, ami így összesen csak 22305 Ft + pktsg.

2018. nov. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!