Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van köztetek aki éjszakai...

Van köztetek aki éjszakai műszak miatt megbetegedett?

Figyelt kérdés
2018. nov. 3. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mentálisan igen.
2018. nov. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én dolgoztam három műszakban gyárban. Az egészségre tekintve nagyon káros.

Nem tudtam rendesen kipihenni magam, hosszabb távon pedig egészségügyi problémáim és alvászavaraim lettek. Legyengült az immunrendszerem is , amire nagyon sokáig kellett vagy hatfele gyógyszert szednem. Azóta váltottam.


De ahol jelenleg dolgozom ott is van éjszakai műszak, csak nem nekem. A régóta ott dolgozókkal sokat beszélgetek, és látszik rajtuk a kimerültség, az ingerlékenység. Állandóan panaszkodnak, de váltani nem akarnak. A dolgok rossz oldalát látják mindenben, ami persze ezzel jár.

2018. nov. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van.
2018. nov. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen meg depressziosabb lettem. Nem ertem hogy miert nem lehetne olyat hogy gyari munkasok is csak egy muszakban dolgozzanak. Ez annyira embertelen. Attol hogy valaki nem annyira okos es nem bir jo vegzettseget szerezni attol meg nem ezt erdemlik. Lehetne veluk emberkent banni.
2018. nov. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazad van előző. De sajnos csak a nyereség számít, az ember nem.
2018. nov. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4 műszakban dolgozom jelenleg, az éjszakázással nincs bajom, talán az a kedvencem, mert nem szeretek este aludni, de a folyamatos váltakozást nem bírnám sokáig, már most érzem.
2018. nov. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!