Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meg lehet szeretni emberek...

Meg lehet szeretni emberek között lenni?

Figyelt kérdés
Zárkózott vagyok, szinte nem is megyek emberek közé, ebből ki lehet jönni úgy hogy szeressek emberek között lenni?
2018. nov. 7. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Lehetséges, csak olyan emberek kellenek hozzá. :)
2018. nov. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erős önbizalommal. Azon dolgozz, és ha az önbizalmad oké, akkor szeretni fogsz másokkal lenni, jobban, mint most.
2018. nov. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen.Igazából az is mindegy hogy milyen emberek között vagy,a szélsőségektől eltekintve.

Csak nyitottan állj a többi emberhez.

Nem kell mindenkit szeretni,csak legyél laza és spontán.

2018. nov. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Miért akarod minden áron szeretni az embereket?

Én sem szeretem őket. Csak egy párat, akik szintén jól viselkednek velem és viszont szeretnek. Ezen kivül minek? Éld a saját életed és ne másoknak akarj megfelelni, mert ezt is emiatt akarod elérni.

2018. nov. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült, amikor jó munkahelyi közösségbe kerültem. Azóta sokkal nyitottabb vagyok (főleg hogy a munka során emberekkel kellett beszélni).
2018. nov. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Meg. De aztán ne lepődj meg ha átvernek, kihasználnak, csalódást okoznak...
2018. nov. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ember eredendően gonosz. Ha barátságosnak is tűnnek veled az csak azért van mert akarnak valamit. Én már megtapasztaltam, pl. egyetemen sok olyan ember volt akivel látszólag jóban voltam, meg haver volt, aztán egy betegség miatt hirtelen nem jártam többet, egyetlen egy volt aki megkérdezte mi lett velem, az is pont egy olyan akivel azért kevésbé volt "szoros" a kapcsolat. És természetesen nem lány, mert ők a legaljasabbak, legfelszínesebbek. Persze ha gazdag lettem volna és jóképű...


Ezt csak azért írtam le, hogy ha nem szeretsz emberek között lenni, annak megvan az oka. Nem kell erőltetni, a többségük nem ér annyit. A kevés normális közül meg aki szembejön majd azzal úgyis meglesz az összhang.

2018. nov. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!